Як додати прозорість в Photoshop


Photoshop дозволяє користувачам створювати зображення з прозорими елементами (прозорим фоном, прозорим шаром і прозорими частинами), використовуючи різні настройки (наприклад, метр непрозорості або настройки фону), які з'являються, коли ви створюєте новий документ. Більш того, ви можете використовувати інструменти виділення або ластику, щоб встановити прозорість тільки певних частин вашого зображення. Зазвичай прозорість в Photoshop необхідна, коли зображення повинно бути надруковано на папері з текстурованим фоном або поміщено на веб-сторінці. Дуже скоро і ви зможете з легкістю додавати прозорість до ваших зображень.

Кроки


Метод 1 з 4: Створення прозорого фону


  Як додати прозорість в Photoshop
 1. Натисніть Файлgt;Новий. Натисніть на кнопку Файл в повернемо меню програми і виберіть Новий ... На екрані з'явиться діалогове вікно, в якому ви зможете задати налаштування нового документа Photoshop.

 2. Як додати прозорість в Photoshop
 3. Виберіть Прозорий. У діалоговому вікні, навпроти слів Зміст фону, Виберіть опцію Прозорий. Ця секція знаходиться в самій нижній частині діалогового вікна.

 4. Як додати прозорість в Photoshop
 5. Натисніть OK. Натисніть на кнопку OK.

 6. Як додати прозорість в Photoshop
 7. Перевірте верстви. Подивіться на панель шарів в правій частині екрану (вона повинна бути відкрита за замовчуванням). Шар фону повинен бути пофарбований у сіро-білу шашечку (вказуючи на те, що він прозорий).

Метод 2 з 4: Додавання прозорості до шару

  Як додати прозорість в Photoshop
 1. Виберіть шар. Виберіть шар, який ви хочете зробити прозорим, в панелі шарів.

 2. Як додати прозорість в Photoshop
 3. Налаштуйте непрозорість. Натисніть на віконце поруч зі словом Непрозорість у верхньому правому куті панелі шарів. Непрозорість за замовчуванням: 100%.

 4. Як додати прозорість в Photoshop
 5. Зменшіть непрозорість. Перетягніть стрілку на який з'явився метрі непрозорості, щоб змінити непрозорість шару. Якщо ви хочете зробити шар абсолютно прозорим, встановіть непрозорість на 0%.

Метод 3 з 4: Створення прозорих виділень

  Як додати прозорість в Photoshop
 1. Виберіть шар. Виберіть непрозорий шар, але переконайтеся, що всі верстви під ним, включаючи фон, прозорі.

 2. Як додати прозорість в Photoshop
 3. Виділіть область, яку хочете змінити. Виділіть будь-яку область на зображенні, використовуючи один з інструментів виділення.

 4. Скопіюйте виділення. Натисніть Копіювати.

 5. Видаліть виділення. Натисніть Видалити. Ваше зображення тепер повинно мати прозору діру.

 6. Створіть новий шар. Вставте скопійоване виділення в новий шар.

 7. Як додати прозорість в Photoshop
 8. Понизьте непрозорість. Область всередині вашого виділення стане прозорою.

Метод 4 з 4: Створення прозорого малюнка

  Як додати прозорість в Photoshop
 1. Створіть або виберіть шар. Виберіть шар (він повинен мати непрозорість вище 0%, переважно - 100%). Усі шари під ним мають бути прозорі.

 2. Як додати прозорість в Photoshop
 3. Натисніть на інструмент Гумка. Виберіть інструмент Ластик на панелі інструментів.

 4. Як додати прозорість в Photoshop
 5. Поміняйте настройки. Виберіть розмір і форму ластику за допомогою панелі налаштувань, яка з'явиться, коли ви виберіть інструмент Гумка.

 6. Як додати прозорість в Photoshop
 7. Почніть малювати ластиком. По суті, ви будете видаляти ті області, в яких ви малюєте, Відкриваючи прозорі шари під верхнім шаром.

Попередження

 • Коли ви додаєте елементи прозорості в Photoshop будь-яким з вищеописаних способів, ця інформація не зберігається, коли ви зберігаєте зображення у форматі JPEG. Переважно зберігати зображення з прозорими елементами в форматі Photoshop Document (PSD).