Як додати текстуру в Illustrator


Adobe Illustrator - популярна програма для редагування графіки. Доступна на операційних систем як Windows, так і Mac, вона дозволяє користувачам створювати 3D-логотипи, шарові зображення, і створювати веб- або друковані документи. У той час як вона схожа на Adobe Photoshop, вона відома своєю здатністю створювати типографіку і текстові логотипи. Ви можете додавати кордону, колір і візерунки на об'єкти, щоб додати їм більш відмітний вид. Дизайни текстури доступні в Інтернеті і з використанням декількох інструментів ви можете додавати цікаву текстуру в документ. Ця стаття розповість вам, як додати текстуру в Illustrator.


Кроки


  Як додати текстуру в Illustrator
 1. Скачайте або знайдіть текстуру в Інтернеті. Є безліч безкоштовних текстур, доступних за допомогою простого пошуку слів illustrator текстура. Часто використовувані текстури включають: wood grain (дерев'яний стиль зерна), mosaic (мозаїка), patchwork (печворк), stained glass (вітражі) і craquelure (кракелюр), яка схожа на штукатурку з ефектом патини. Виберіть зображення текстури світлого кольору і збережіть його на своєму комп'ютері.

 2. Як додати текстуру в Illustrator
 3. Відкрийте додаток Adobe Illustrator.

 4. Як додати текстуру в Illustrator
 5. Відкрийте існуючий документ або створіть новий друкований чи веб-документ в діалоговому вікні, яке спливе.

 6. Як додати текстуру в Illustrator
 7. Виберіть об'єкт, до якого ви хочете додати текстуру.

 8. Як додати текстуру в Illustrator
 9. Згрупуйте об'єкти разом, якщо ви хочете змінити текстуру більш 1 об'єкту. Виберіть об'єкти, які ви хотіли бути згрупувати разом. Натисніть на меню Object на горизонтальній панелі інструментів, потім натисніть кнопку Group.

 10. Як додати текстуру в Illustrator
 11. Натисніть меню Window у верхній горизонтальній панелі інструментів. Виберіть Transparency в меню списку. Палітра повинна відкритися праворуч від документа. Ви повинні також побачити меню, що випадає Blending (змішування) і меню, що випадає Opacity (непрозорість).

 12. Як додати текстуру в Illustrator
 13. Виберіть з'являлось меню праворуч від поля Opacity. Виберіть Show Thumbnails.

 14. Як додати текстуру в Illustrator
 15. Двічі клацніть на сірому просторі поруч з квадратною іконкою об'єкта, яка з'являється. Це створить Оpacity mask (Маску прозорості). Ваше зображення може зникнути з поля зору, так як ваша непрозорість починається як чорний бокс, щоб показати, що вона не темна.

 16. Як додати текстуру в Illustrator
 17. Виберіть чорний бокс. Виберіть File в спадному меню на верхній горизонтальній панелі інструментів.

 18. Як додати текстуру в Illustrator
 19. Прокрутіть вниз і виберіть Place. Відкриється вікно браузера. Виберіть файл текстури, завантажений з Інтернету раніше. Зображення з'явиться в чорній іконці-поле.
  • Велике зображення непрозорою текстури буде відображатися у верхній частині зображення. Ви не побачите зображення, а червоний бокс з вказівками, які дозволяють вам переміщати вікно текстури по сторінці. Текстура вашого основного зображення буде змінюватися при переміщенні зображення текстури навколо.


  • Як додати текстуру в Illustrator
  • Поекспериментуйте, переміщаючи текстуру навколо, поки ваше зображення або логотип не матиме текстуру, яка вам подобається.

  • Як додати текстуру в Illustrator
  • Поверніться до іконки вашого зображення, яку ви створили. Ви повернетеся в файлові зображення і зможете внести зміни в інші верстви.

  • Як додати текстуру в Illustrator
  • Збережіть файл Adobe Illustrator для завершення змін текстури. Ви можете повторити цей процес з різними об'єктами і текстурами.