Як додати шрифт в Photoshop


Adobe Photoshop - це один з найпопулярніших пакетів програмного забезпечення для редагування зображень в світі, однаково полюбився як любителям, так і професіоналам. Накладення тексту на картинки і фотографії є ​​затребуваною функцією програми і пропонує стільки варіацій шрифтів, скільки існують у вашій операційній системі. Додавання шрифта в Photoshop є простим завданням, оскільки для цього всього лише потрібно завантажити його до себе на жорсткий диск. Основні кроки описані нижче.

Кроки


  Як додати шрифт в Photoshop
 1. Створіть папку на робочому столі для тимчасового розміщення завантажуваних шрифтів. Перемістіть курсор миші на вільне місце і клацніть правою кнопкою миші. Виберіть "Створити папку" під сплив меню. Нова папка з'явиться на робочому столі, в очікуванні набору свого імені. Придумайте ім'я, яке легко запам'ятати, як наприклад, "Тимчасові шрифти" або щось в цьому роді.

 2. Як додати шрифт в Photoshop
 3. Запустіть вашу улюблену пошукову систему і наберіть "Безкоштовні шрифти". При виборі шрифтів переконайтеся в тому, що вони безкоштовні не тільки для скачування, але і для використання. Ця інформація повинна бути на тій же сторінці, де знаходяться вибрані вами шрифти. Ви також можете купити компакт-диск зі шрифтами в будь-якому комп'ютерному магазині.

 4. Як додати шрифт в Photoshop
 5. Скачайте шрифти для Photoshop в папку Тимчасові шрифти. Якщо вони заархівовані, то розпакуйте їх в ту ж папку.

 6. Як додати шрифт в Photoshop
 7. Натисніть на кнопку Пуск, А потім Панель управління. Подвійним клацанням клікніть по іконці Шрифти в Панелі управління, щоб відкрити її.

 8. Як додати шрифт в Photoshop
 9. Поверніться в папку Тимчасові шрифти. Якщо ви хочете додати всі завантажені шрифти, натисніть на перший, а потім на останній файл шрифту, утримуючи кнопку Shift. Тим самим ви виділіть їх усі. Потім натисніть ctrl | + C, щоб скопіювати файли, поверніться в папку Шрифти на Панелі задач і ctrl | + V, щоб вставити файли в цю папку.

 10. Як додати шрифт в Photoshop
 11. Запустіть Photoshop і нові шрифти готові до використання.
  • Photoshop не повинен бути запущений під час додавання нових шрифтів. Якщо він все ж був відкритий, то вам доведеться його закрити і перезапустити знову, щоб нові шрифти з'явилися.Як додати шрифт в Photoshop


  Поради


  • Не всі шрифти можуть працювати в програмі Photoshop. Намагайтеся знайти файли типів True Type або Open Type, які точно сумісні з програмою. З іншими типами вам доведеться надходити методом проб і помилок, щоб з'ясувати, чи сумісні вони з вашою версією Photoshop.

  • Користувачам Macintosh достатньо всього лише розмістити на комп'ютері файли шрифтів і перенести в системну папку.

  • Існують шрифти Східних мов для Photoshop, які відображатимуть як японський, так і китайську мови. Вони можуть бути використані як графічні малюнки самі по собі.

  Попередження

  • При використанні шрифтів з компакт-диска, розпакуйте їх і збережіть в папці "Шрифти" Панелі управління. Вони також можуть бути несумісні з програмою Photoshop.

  Що вам знадобиться

  • Програма Adobe Photoshop

  • Вподобані шрифти