Як замінити текст в Adobe Photoshop


Хочете пожартувати і замінити текст на зображенні? Ця стаття розповість вам, як це зробити.

Кроки


  Як замінити текст в Adobe Photoshop
 1. Відкрийте зображення з текстом. Текст повинен бути більш-менш плоским; в іншому випадку його буде складно замінити і зробити реалістичним.

 2. Як замінити текст в Adobe Photoshop
 3. Видаліть старий текст. Це може бути зроблено по-різному, наприклад, наступними двома способами:
  • Перший і найпростіший спосіб: зафарбуйте текст тим же кольором, що і фон. Це може бути зроблено за допомогою інструменту «Піпетка», який дозволить вам вибрати потрібний колір (для цього виберіть інструмент і клацніть їм по області зображення з потрібним кольором). Після того, як колір обраний, ретельно зафарбуйте текст, використовуючи інструмент «Пензель». Залиште невеликий фрагмент тексту, щоб не забути його колір.Як замінити текст в Adobe Photoshop

  • Другий спосіб трохи складніше, тому що він включає в себе клонування. У цьому способі ви виділяєте невелику ділянку фону, клонуєте його і ставите поверх старого тексту. Клонування ідеально підходить у випадках з неоднорідним фоном.


  • Як замінити текст в Adobe Photoshop
  • Введіть текст. Використовуйте інструмент «Піпетка» для вибору потрібного кольору тексту. Як тільки колір обраний, введіть текст. Для цього виберіть інструмент «Текст». Клацніть по області зображення, в якій ви хочете додати текст. З'явиться текстове поле. У ньому введіть потрібний текст, а також налаштуйте його розмір, шрифт і стиль написання. По завершенні натисніть ОК. Це призведе до створення нового шару в Photoshop. Якщо розмір тексту не задовольняє вас, натисніть «Редагування» - «Трансформування» - «Масштаб» і налаштуйте розмір тексту і його положення на зображенні.

  • Як замінити текст в Adobe Photoshop
  • Додаткове редагування. Можливо, ви виявите, що текст потребує додаткового редагуванні, так як поверхня, на якій він написаний, будь-яким чином повернута в просторі. Ви можете підлаштувати текст під таку поверхню, клацнувши правою кнопкою миші по назві шару з текстом і в меню вибравши «Растеризувати текст» (в режимі растрирования сам текст редагувати не можна). Після цього натисніть «Редагування» - «Трансформування» - «Деформація». Перетягнувши мітки навколо тексту, ви зміните його перспективу.

  • Як замінити текст в Adobe Photoshop
  • Тепер ви зможете міняти і налаштовувати текст згідно вашим перевагам. Вдалого редагування!

  Поради


  • Для виправлення помилок, допущених в процесі редагування, натисніть клавіші Ctrl + Z (це призведе до скасування останньої дії).