Як змінити орієнтацію на альбомну в Adobe Illustrator


Всякий раз, коли ви відчуваєте необхідність змінити орієнтацію аркуша, на якому розташована ваша робота, з причини зміни планів або появи нових ідей, використовуйте цей простий самовчитель, щоб навчитися робити це в Adobe Illustrator CS5. Дотримуйтесь кроків цього самовчителя, щоб навчитися міняти орієнтацію монтажної області з книжкової на альбомну в Adobe Illustrator.

Кроки


    Як змінити орієнтацію на альбомну в Adobe Illustrator
  1. Спершу, створіть нову фігуру Прямокутник. Переконайтеся, що фігура має розміри приблизно 21 х 28 см. Колір прямокутника у прикладі - червоний, ви можете вибрати який завгодно колір. Тепер натисніть на маленьку кнопку під назвою Параметри документа, розташовану над робочою областю.

  2. Як змінити орієнтацію на альбомну в Adobe Illustrator
  3. Після натискання на кнопку повинне з'явитися командне вікно, натисніть на Редагувати монтажну область. Вікно закриється, і над монтажної областю з'явиться новий набір значків. Натисніть на значок Альбомна орієнтація.

  4. Як змінити орієнтацію на альбомну в Adobe Illustrator
  5. Змінивши орієнтацію монтажної області, ви можете помітити, що орієнтація фігури не змінилася. Щоб змінити орієнтацію фігури на монтажній області, виберіть фігуру, натисніть правою кнопкою миші на ній, натисніть на Трансформація та виберіть Повернути на 90 градусів.

  6. Як змінити орієнтацію на альбомну в Adobe Illustrator
  7. Ось так змінюється орієнтація монтажної області та орієнтація ілюстрації на ній.