Як змінити розмір JPEG


Якщо ви коли-небудь намагалися відправити велику кількість JPEG-фотографій по електронній пошті або завантажувати їх в онлайн-фотоальбом, то, напевно, помітили, що великі розміри цих файлів можуть викликати проблеми з електронними листами, які занадто великі для відправки, і для завантаження файлів потрібно багато часу. На щастя, є багато способів змінити розмір JPEG і зробити його більш керованим. Ви можете використовувати вбудований додаток Microsoft Windows ХР Photo Resizer - незалежну програму редагування програмного забезпечення або веб-сайт для безкоштовного зміни розмірів JPEG-зображення.

Кроки


Метод 1 з 3: Windows XP


 1. Як змінити розмір JPEG
 2. Виберіть малюнок, який потрібно змінити. Залиште миша в положенні над ім'ям файлу зображення, потім натисніть праву кнопку миші. Виберіть Resize Pictures (Змінити розмір зображення) з варіантів, які з'являються в меню.

 3. Як змінити розмір JPEG
 4. Виберіть Small,Medium, Large або Handheld PC з доступних опцій, які з'являються у вікні. Натисніть OK.

 5. Як змінити розмір JPEG
 6. Перейдіть на вкладку Advanced, Якщо хочете вибрати певний набір розмірів для ваших змінених JPEG-фотографій. У цьому вікні можете вручну ввести розміри, які потрібні для вашого зображення, і натисніть кнопку OK.

Метод 2 з 3: Незалежне програмне забезпечення для редагування фотографій

 1. Як змінити розмір JPEG
 2. Запустіть програму і відкрийте фотографію, яку хочете змінити.

 3. Як змінити розмір JPEG
 4. Знайдіть опцію Menu для редагування розмірів фото. Вирішіть, чи хочете ви змінити розмір зображення у форматі JPEG за допомогою Pixel Dimensions або Document Size. Вибирайте Pixel Dimensions, Якщо хочете завантажити фотографію в Інтернет або надіслати електронною поштою; редагуйте за допомогою Document Size, Якщо хочете надрукувати зображення.

 5. Як змінити розмір JPEG
 6. Перевірте вікно Constrain Proportions або Keep Aspect Ratio і редагуйте одне із значень в Dimension box (поле розмірів), щоб фотографія була такого розміру, який ви хочете. Друге число зміниться автоматично, щоб зберегти співвідношення сторін фотографії.

 7. Як змінити розмір JPEG
 8. Виберіть OK і натисніть кнопку Save As. Введіть ім'я для вашого нового зміненого JPEG-фото і натисніть OK.

Метод 3 з 3 Безкоштовний сайт для зміни розмірів фото онлайн

 1. Як змінити розмір JPEG
 2. Використовуйте пошукову систему для пошуку веб-сайтів за безкоштовним зміни розмірів фото. Виберіть один і натисніть по ньому.

 3. Як змінити розмір JPEG
 4. Знайдіть кнопку Browse на веб-сайті. Натисніть по ній, щоб переглянути ваш комп'ютер і очистити JPEG- фото, яке хочете змінити. Клацніть мишею на відповідне фото і натисніть кнопку OK.

 5. Як змінити розмір JPEG
 6. Заповніть інші опції, надані на веб-сайті. Там може бути меню, що випадає або кнопки, які можете включити або виключити, щоб вибрати, наскільки ви хочете зменшити розмір фотографії або якою повинна бути її ширина і висота. Виберіть необхідні параметри.

 7. Як змінити розмір JPEG
 8. Збережіть нові зміни розмірів JPEG-фотографії.

Поради

 • Завжди робіть копію оригіналу при зміні розміру JPEG-фотографії. Зберігайте нові зміни розмірів фотографії під іншим ім'ям, а не під таким же ім'ям і збереження в порівнянні з вихідним файлом.

Попередження

 • Ви «пожертвуєте» якістю, якщо спробуєте змінити розміри зображення до більших значень. Найкраще змінювати розміри JEG-фото лише до менших значень. При спробі зробити картинку більше ви розтягує пікселі і фотографія буде виглядати розмитою і низької якості.