Як змінити розмір полотна в Adobe Illustrator


Дізнайтеся, як змінити розмір полотна вашої роботи в Adobe Illustrator, слідуючи цим простим кроків.

Кроки


  Як змінити розмір полотна в Adobe Illustrator
 1. Відкрийте існуючий файл або малюнок (для цього уроку була використана особиста візитна картка). Як показано на ілюстрації, файл був відкритий і встановлений розмір полотна - Letter (альбомний).

 2. Як змінити розмір полотна в Adobe Illustrator
 3. Перейдіть тепер у верхній кут і натисніть Document Setup (Параметри документа), з'явиться діалогове вікно. У діалоговому вікні змініть одиниці на дюйми і натисніть Edit Artboards (Редагувати монтажні області).

 4. Як змінити розмір полотна в Adobe Illustrator
 5. Натиснувши на Edit Artboard, Illustrator автоматично затенит зайвий полотно і виділить існуючий альбомний розмір полотна. Він також покаже вам Artboard Panel (Панель «Монтажна область»), де ви зараз можете змінити розмір полотна.

 6. Як змінити розмір полотна в Adobe Illustrator
 7. Змініть зараз розмір полотна, ввівши потрібний параметр ширини і висоти полотна. У цьому випадку установка 3.65x2.4 дюймів для прикладу з особистою візитною карткою.

 8. Як змінити розмір полотна в Adobe Illustrator
 9. Або інший варіант - можете також натиснути на Presets і вибрати Fit to Artwork Bounds або навіть натиснути на будь-який потрібний вам розмір на вашому малюнку, такий як стандартного розміру Letter, A4 або A3.

 10. Як змінити розмір полотна в Adobe Illustrator
 11. Ось це тепер ваша остаточна робота.

 12. Як змінити розмір полотна в Adobe Illustrator
 13. Готово.