Як використовувати Adobe Illustrator


Adobe Illustrator - це графічний редактор, який використовується в основному для створення векторної графіки. Розроблюваний спільно з Adobe Photoshop як суміжний продукт, Adobe illustrator використовується для створення логотипів, графіки, мультиплікації і шрифтів для фотореалістичних макетів Adobe Photoshop. В даний час оновлене програмне забезпечення Adobe Illustrator версій CS - CS5 відкриває нові можливості, такі як додавання тривимірних додатків і реалістичних кистей. Якщо вам цікаві основні функції та способи використання Adobe Illustrator, ось підручник, який коротко розповість вам про це.

Кроки


  Як використовувати Adobe Illustrator
 1. Хороший спосіб почати - це розробити постер в Adobe Illustrator. Тут ви можете дізнатися, як створити стартовий документ, зробити деякі основні види редагування тексту і кольору, і як створити продукт.

 2. Як використовувати Adobe Illustrator
 3. Після того, як ви зробили постер, ви можете спробувати зробити брошуру в Adobe Illustrator, що вимагатиме від вас більш глибокого розуміння висоти, ширини, розмірів і розташування.

 4. Як використовувати Adobe Illustrator
 5. Однак, якщо ви плануєте створювати графіку, яка буде експортуватися в Photoshop, ви можете почати з вивчення самого основного програмного інструменту для малювання - інструменту Перо. Використовуйте Перо для малювання простий фігури, щоб створити складний логотип. Щоб не заплутатися у використанні інструментів, зробіть заливку білою, а колір штрихів чорним. Забудьте на час про ефекти, градієнти і кольори, і сконцентруйтеся на малюванні графіки.

 6. Як використовувати Adobe Illustrator
 7. Як тільки ви набралися достатньо досвіду у використанні пера, ви можете спробувати намалювати що-небудь повністю від початку до кінця.

 8. Як використовувати Adobe Illustrator
 9. Наступним кроком буде вивчення, як використовувати Фігури і Обробку контурів. Якщо ви використовуєте Перо для малювання фігур і бачите, що ваші фігури далеко не ідеальні, ви можете використовувати інструмент Фігура. Використовуйте інструмент Фігура для створення еліпсів, прямокутників, прямокутників з округленими кутами, трикутників і зірок.

 10. Як використовувати Adobe Illustrator
 11. За допомогою цього підручника ви можете також перевірити можливість використання Обробки контурів при створенні фігур. Цей інструмент допоможе вам при створенні складних фігур і об'єктів.

 12. Як використовувати Adobe Illustrator
 13. Після вивчення того, як малювати в Illustrator, вивчіть, як використовувати зразки і кольору в Adobe Illustrator. Почніть з зміни кольорів заливки і штрихів вашого малюнка, використовуючи зразки кольору.

 14. Як використовувати Adobe Illustrator
 15. Ви також можете додати градієнт, використовуючи інструмент Сітка. Основна ідея в тому, щоб використовувати зразки кольору при створенні плоскою або 2D графіки, градієнтів, щоб зробити графіку більш тривимірною, і потім інструмент Сітка, якщо ви хочете зробити графіку більш реалістичною.

 16. Як використовувати Adobe Illustrator
 17. Перевірте свою здатність використання колірних інструментів, намалювавши гамбургер від початку до кінця, використовуючи статтю 'Як намалювати гамбургер в Adobe Illustrator'

 18. Як використовувати Adobe Illustrator
 19. На завершення всього вивченого ви можете піти ще далі і створити свій власний логотип і візитну картку. Покроково слідуючи інструкціям, ви можете почати малювати логотип і підготувати простий макет. Однак, якщо у вас поки проблеми з вивченням програмного забезпечення, ви можете слідувати наступному керівництву зі створення логотипа.

 20. Як використовувати Adobe Illustrator
 21. Якщо ви хочете більш складну задачу, спробуйте використовувати інструмент Трасування зображень. Це гарне введення в один з найбільш просунутих інструментів Adobe Illustrator.