Як використовувати Pen Tool в Adobe Illustrator


У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як використовувати інструмент програми Adobe Illustrator, Pen Tool.

Кроки


  Як використовувати Pen Tool в Adobe Illustrator
 1. Pen Tool включає чотири інструменти, це Pen Tool (P), Add Anchor Point Tool (+), Delete Anchor Point Tool (-) і Convert Anchor Point Tool (Shift + C)

 2. Як використовувати Pen Tool в Adobe Illustrator
 3. Перше - це Pen Tool, ви можете використовувати цей інструмент для створення вектора, при цьому створюються ручки, присутні в кожній точці, яку ви створили, ці ручки використовуються для зміни кривої і позиції точки.

 4. Як використовувати Pen Tool в Adobe Illustrator
 5. Щоб змінити форму об'єкта, виберіть Direct Selection Tool і клікніть на точку, яку хочете змінити, з'явиться ручка. Натисніть на неї і зміните форму об'єкта.

 6. Як використовувати Pen Tool в Adobe Illustrator
 7. Другий інструмент - це Add Anchor Point Tool, цей інструмент використовується для додавання нової опорної точки на шляху кривої. Ви можете використовувати цей інструмент, вибираючи його і натискаючи на місце, де бажаєте додати нову точку на шляху кривої.

 8. Як використовувати Pen Tool в Adobe Illustrator
 9. Третій - це Delete Anchor Point Tool, він видаляє точку, яка вам не потрібна, виберіть об'єкт, щоб здалися точки, виберіть цей інструмент і натисніть на точку, яку хочете видалити.

 10. Як використовувати Pen Tool в Adobe Illustrator
 11. Останній - це Convert Anchor Point Tool, він використовується для зміну форми вашої кривої, наприклад, на пряму лінію.