Як використовувати аерограф в Adobe CS4


В Photoshop є безліч методів використання аерографа. Далі наведений досить ефективний спосіб, який застосовується для маскування найпростіших дефектів і нерівностей шкіри. Скористайтеся цим керівництвом, щоб навчитися користуватися аерографом в Photoshop CS4.

Кроки


  Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 1. Відкрийте фотографію або зображення, яке ви хочете відредагувати в вашому Photoshop CS4. Зробіть дублікат вашого шару перейшовши у вікно шарів і перетещів його на значок створити новий шар. Потім створіть нову групу, клацнувши по значку створити нову групу. Перетягніть дублікат шару в папку, ця папка буде служити місцем зберігання всіх відредагованих шарів.

 2. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 3. Застосуйте на дублікаті шару фільтр розмиття, натиснувши Фільтрgt; Размитіеgt; Поверхневе розмиття.

 4. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 5. Зачекайте, поки з'явиться вікно застосування розмиття. Виставте бажані настройки в соотвестствіі з тим, що ви бачите в сусідньому зображенні. Ви також можете поекспериментувати з повзунками і зробити таке розмиття, яке по-вашому забезпечує найкращий баланс між ефектом реалістичності і редагуванням зображення.

 6. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 7. Створіть новий шар в папці групи.

 8. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 9. Заповніть шар нейтральним кольором, наприклад сірим, перейшовши в Редактірованіеgt; Заливка.

 10. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 11. Зачекайте, поки з'явиться нове вікно. Потім, поміняйте налаштування на 50% сірого і непрозорість 100%.

 12. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 13. Після заливки шару сірим кольором, додайте до кольору заливки трохи текстури. Перейдіть в Фільтрgt; Шумgt; Додати шум.

 14. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 15. Застосуйте до зображення 2% шуму. Виставте в налаштуваннях монохромність і розподіл шуму по Гауса.

 16. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 17. Зробіть злиття текстур, застосувавши до зображення трохи розмиття. Щоб застосувати розмиття, перейдіть в Фільтрgt; Размитіеgt; Розумієте по Гауса.

 18. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 19. Встановіть розмиття до 1% пікселів.

 20. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 21. Застосуйте маску шару в групі або папці. Застосуйте маску шару, вибравши Слоіgt; Маска слояgt; Приховати все. Ви також можете клацнути на значку "додати маску шару" (затисніть клавішу alt або option (для Mac), щоб приховати все накладення).

 22. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 23. Возспользуйтесь аерографом. Спочатку виділіть маску шару і, з використанням інструменту кисть, зафарбуйте шкіру на вашому зображенні. Не забувайте зберігати на панелі інструментів білий колір переднього плану.

 24. Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 25. Щоб повною мірою скористатися інструментом кисть, врахуйте наступне:
 1. Для зменшення діаметра кисті натисніть на дужку "[". Щоб збільшити розмір кисті, натисніть "".

 2. Для того, щоб кисть вийшла більш м'якою, із затиснутою клавішею shift натисніть "[". Для більш жорстких мазків, затисніть shift і натисніть "". Для зображення, використовуваного в прикладі, була використана м'якість від 15% до 45%.


Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 • Зробіть невелику растушовку. Слелай це, відкорегувавши колір шкіри, налаштувавши колір / насиченість. Виберіть шар, який залитий 50% сірим кольором і перейдіть в ізображеніеgt; настройкіgt; колір / насиченість. Як варіант, ви можете натиснути Ctrl + U (для користувачів Mac - Command + U).

 • Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 • Зачекайте, поки з'явиться вікно колір / насиченість. Експериментуйте з налаштуваннями, поки ви не будете задоволені кольором шкіри на зображенні. На сусідньому зображенні була застосована менша насиченість, щоб зробити шкіру більш світлою.

 • Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 • Перейдіть в Ізображеніеgt; Зовнішній канал для більш реалістичного ефекту налаштованого кольору.

 • Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 • У вікні "зовнішнього каналу" знайдіть колір, який по-вашому забезпечить більшу освітлення шкіри на зображенні. Потім, поекспериментуйте з непрозорістю. На зображенні, наведеному як приклад, червоний канал використовується з 24% непрозорістю.

 • Як використовувати аерограф в Adobe CS4
 • Нарешті, все готово! Тут показано готове зображення.