Як використовувати швидку трасування в Adobe Illustrator


Інструмент Швидке трасування в Adobe Illustrator призначена для перетворення файлів растрового зображення у векторний малюнок. Найбільшою перевагою векторного зображення є те, що можна змінити його розмір без втрати якості. Дотримуйтесь керівництву, щоб дізнатися, як користуватися інструментом швидкої трасування.

Кроки


  Як використовувати швидку трасування в Adobe Illustrator
 1. Виберіть зображення. Ви можете відкрити картинку за допомогою меню Файл gt; Розташування gt; Вибрати. Закінчите процедуру, натиснувши OK.

 2. Як використовувати швидку трасування в Adobe Illustrator
 3. Виберіть картинку і перейдіть на панель інструментів. Виберіть Об'єкт, Перейдіть з'явилося меню до Швидке трасування і виберіть Параметри трасування

 4. Як використовувати швидку трасування в Adobe Illustrator
 5. У вікні параметрів трасування у вас буде можливість вибрати колірний режим. Зверніть увагу: два інших варіанти - це Відтінки сірого і Чорно-білий. Виберіть Максимальне число кольорів: 6 і натисніть Трасування.

 6. Як використовувати швидку трасування в Adobe Illustrator
 7. Якщо вам потрібна більш чітка картинка, ви можете легко змінити колірний режим. Наприклад, у випадку наведеного нижче скріншота був обраний варіант Максимальне число кольорів: 60.

 8. Як використовувати швидку трасування в Adobe Illustrator
 9. Якщо ви не впевнені в тому, як діяти, порівняйте різні варіанти настройки максимальної кількості кольорів. Поки у вас ще мало досвіду у використанні швидкої трасування, це хороший спосіб перевірити якість вашої роботи.

 10. Як використовувати швидку трасування в Adobe Illustrator
 11. Перетворіть ваше зображення у векторний файл. Натисніть на зображення і виберіть пункт меню: Об'єкт gt; Перетворити gt; поставте галочки поруч з Об'єкт і Заливка. Наприкінці натисніть OK. Ваша картинка буде перетворена в векторний файл.

 12. Як використовувати швидку трасування в Adobe Illustrator
 13. Щоб завершити процес, натисніть на зображенні перейдіть до пункту Об'єкт на панелі інструментів. Виберіть Розгрупувати. Або ви можете просто натиснути правою кнопкою миші на малюнку і вибрати Розгрупувати.