Як використовувати інструмент Brush Tool кисть в Adobe Illustrator


Інструмент brush tool (кисть) має безліч застосувань і додатків; він може бути використаний для створення спецефектів, для розфарбовування і навіть для креслення. Це керівництво покаже вам, як використовувати і поєднувати кисті, щоб створити гарний малюнок, який продемонструє різні види пензликів.

Кроки


  Як використовувати інструмент Brush Tool кисть в Adobe Illustrator
 1. Створіть просту форму за допомогою інструменту pen tool або the shape tool. Для цього уроку ми будемо використовувати форму серця.

 2. Як використовувати інструмент Brush Tool кисть в Adobe Illustrator
 3. Встановіть масштаб вашої форми в 90, 80, 60 і 40 відсотків. Ви можете зробити це, вибравши вашу форму, а потім дотримуйтесь цим шляхом: клацніть правою кнопкою миші gt; transform gt; scale

 4. Як використовувати інструмент Brush Tool кисть в Adobe Illustrator
 5. Застосуйте різні види пензликів для ваших форм, такі як watercolor effect (акварельний ефект), scrollpen (сувій), calligraphy ink (каліграфічний туш) і dashed brush (пунктирна кисть). Знайдіть кисті, відкривши вашу бібліотеку кисті. Примітка: не застосовуйте будь-який ефект кисті до вашої першої формі. Це буде служити кордоном вашого малюнка.
  • Ви також можете бути творчим, вибравши інші типи кистей відповідно до ваших уподобань і стилем.


  • Як використовувати інструмент Brush Tool кисть в Adobe Illustrator
  • Змініть товщину кистей. Відрегулюйте товщину першої форми до 15 pts, другий - до 1 pt, третьої - до 2 pts, четвертої - до 4 pts, а потім п'ятою - до 2 pts.

  • Як використовувати інструмент Brush Tool кисть в Adobe Illustrator
  • Застосуйте кольору до ваших мазкам кисті. Використовуйте такі кольори, як червоний, рожево-червоний, синій, жовтий і жовто-зелений. Дотримуйтесь комбінаціям, написаним на зображенні нижче або виберіть свої власні кольору.

  • Як використовувати інструмент Brush Tool кисть в Adobe Illustrator
  • Тепер у вас є графічну фігура, яка використовує різні види ефектів кисті. Ви також можете використовувати цей посібник на інших творах мистецтва і малюнках.