Як використовувати інструмент Mesh Tool в Adobe Illustrator


Втомилися від використання градієнтів і одноколірних векторів? Інструмент Mesh Tool (сітка) в Adobe Illustrator є прекрасною альтернативою для додавання і посилення графічної палітри кольорів. Щоб дізнатися, як використовувати цей інструмент, дотримуйтесь цього пошаговому керівництву і дізнайтеся, як зробити сітчасте хмара і сонце.

Кроки


  Як використовувати інструмент Mesh Tool в Adobe Illustrator
 1. Виберіть різні зразки синього кольору для сітки хмари. Ви можете слідувати деяким комбінаціям синього кольору на малюнку нижче.

 2. Як використовувати інструмент Mesh Tool в Adobe Illustrator
 3. Використовуючи третій синій колір з вашого колірного поля (або будь-якого синього, якщо на те пішло), створіть графічне хмара. Створіть хмара за допомогою інструменту ellipse tool і шляхом розміщення різних розмірів кіл у верхній частині один одного.

 4. Як використовувати інструмент Mesh Tool в Adobe Illustrator
 5. В інструменті Pathfinder (або панелі) натисніть Unite (об'єднати), щоб об'єднати круги разом. Це сформує хмара. Примітка: виберіть всі кола, перш ніж вибирати команду Unite.

 6. Як використовувати інструмент Mesh Tool в Adobe Illustrator
 7. Виберіть четвертий синій колір і ваш інструмент mesh tool (сітка). Наведіть покажчик на створене вами хмара та натисніть на ліву середню область, щоб додати точку сітки. Знову натисніть на середню і праву середню частини хмари, щоб додати більше точок сітки.

 8. Як використовувати інструмент Mesh Tool в Adobe Illustrator
 9. Тепер, коли у вас є хмара сітки, починайте експериментувати з різними варіаціями синього кольору для створення різних видів квітів на хмарі. Потім додайте два види жовтого кольору в вікно зразка для сонця. Створіть коло за допомогою інструменту Ellipse tool (Еліпс) і розфарбуйте її заливку за допомогою світло-жовтого кольору.

 10. Як використовувати інструмент Mesh Tool в Adobe Illustrator
 11. Натисніть на жовтий колір (темно-жовтий), а потім ваш інструмент mesh tool (сітка). Наведіть покажчик на круг і клікніть по його центру, щоб додати точку сітки. Тепер у вас є сітчасте сонце. Надішліть сітчасте сонце назад або перемістіть вперед ваші хмари, щоб надати остаточну форму вашій картинці.

 12. Як використовувати інструмент Mesh Tool в Adobe Illustrator
 13. Тепер у вас є картинка, що ілюструє небо з хмарами і сонцем за допомогою інструменту mesh tool.