Як конвертувати Word в Powerpoint


Іноді потрібно перетворити документ Word в презентацію PowerPoint, а в Word немає опції "Зберегти як" (може бути вона з'явиться в нових версіях цієї програми). Ця стаття навчить вас конвертувати Word в Powerpoint. Наведені методи конвертації залежать від розміру і типу документа.

Кроки


Метод 1 з 2: В документі немає зображень


  Як конвертувати Word в Powerpoint
 1. В Powerpoint 2007 на вкладці «Головна» натисніть на стрілку у «Створити слайд».

 2. Як конвертувати Word в Powerpoint
 3. У меню, виберіть «Слайди зі структури" і перейдіть до документа Word, який ви хочете перетворити в презентацію.

 4. Як конвертувати Word в Powerpoint
 5. Натисніть «Вставка» і Powerpoint імпортує документ в презентацію.

 6. Як конвертувати Word в Powerpoint
 7. У кожному слайді його назва визначається стилем «Заголовок 1», а решта тексту - стилем «Заголовок 2». (Це стилі заголовків за замовчуванням, але ви можете використовувати будь-який з вбудованих в Word стилів заголовків, щоб відредагувати презентацію на ваш смак.)

 8. Як конвертувати Word в Powerpoint
 9. Відредагуйте презентацію (додайте анімацію, звуки, теми і т.п.).

 10. Як конвертувати Word в Powerpoint
 11. Збережіть презентацію, перегляньте її і ще раз відредагуйте, якщо вам щось не сподобалося.

Метод 2 з 2: У документі є зображення

 1. Якщо в документі є зображення, то описаний вище метод може не спрацювати. В цьому випадку спочатку конвертуйте документ Word в документ PDF, а потім конвертуйте PDF в PowerPoint. Цей метод є кращим, навіть якщо в документі немає зображень. Майте на увазі, що цей метод передбачає багатоступінчате конвертування.

 2. Як конвертувати Word в Powerpoint
 3. Якщо в документі є текст і зображення і цей документ невеликий (5-10 сторінок), просто скопіюйте і вставте текст і зображення в презентацію. Або скористайтеся знімками екрану для копіювання зображень. Для цього підійде популярна програма Microsoft OneNote. З її допомогою можна зробити знімок певній галузі екрану (з зображенням з документа) і вставити його в презентацію. Це в нагоді при копіюванні складних блок-схем, або для збереження первісного формату зображень.

Поради

 • Комбінуйте! Можливо, вам доведеться використовувати різні методи конвертації залежно від наявності вільного часу, розміру документа та інших факторів.

Попередження

 • Після конвертації перегляньте презентацію. Якщо ви не задоволені якістю презентації, ще раз вручну відредагуйте її.