Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop


У цій статті ви дізнаєтеся, як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop.

Кроки


  Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop
 1. Створіть новий документ. Встановіть розмір 1000х1000 пікселів, потім виберіть Fill Tool. Заповніть полотно синім кольором. Створіть новий шар з назвою "баскетбол".

 2. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop
 3. Виберіть Elliptical Marquee Tool. Намалюйте коло (це ваш м'яч). Використовуйте Radial Gradient Tool, щоб пофарбувати м'яч. Виберіть помаранчевий і темно-помаранчевий в якості квітів вашого градієнта. Далі, заповніть виділення.

 4. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop
 5. Створіть ще один шар. Виберіть Brush Tool, встановіть на жовтий, і пофарбуйте на верхній частині м'яча. Далі, створіть відблиски. Виберіть Burn Tool і намалюйте тіні вашого м'яча.

 6. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop
 7. Використовуйте Pen Tool. Встановіть її на Path і зробіть вибірку. Потім, правою кнопкою і виберіть Fill Path. Зафарбуйте чорним.

 8. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop
 9. Створіть третій шар. Поставте його під шаром м'ячика. Далі, виберіть Elliptical Marquee Tool, і встановіть Feather Tool на 30px. Намалюйте еліпс і зафарбуйте його чорним кольором.

 10. Додайте деякі ефекти. Щоб це зробити, виберіть шар м'яча і відкрийте Filtergt; Artisticgt; Accented Edgesgt; зміните ширину, яскравість і гладкість. {{Largeimage | Draw a Basketball in Photoshop Step 6.jpg

 11. От і все.

  Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop