Як намалювати іскри в Photoshop


Ця стаття розповість вам, як намалювати іскри в Photoshop.

Кроки


  Як намалювати іскри в Photoshop
 1. Створіть новий малюнок. На панелі інструментів виберіть інструмент «Fill». Зафарбуйте полотно чорним кольором. Створіть новий шар. Виберіть інструмент «Elliptical Marquee», виділіть круглу область і виберіть інструмент «Radial Gradient» для колірної заливки. Виберіть колір градієнта і зафарбуйте виділену кругову область.

 2. Як намалювати іскри в Photoshop
 3. Створіть новий шар. Виберіть інструмент «Brush», задайте розмір, стиль і потрібний вам колір. Виберіть інструмент «Pen» і відзначте «Path». Намалюйте найпростішу криву (як показано на малюнку).

 4. Як намалювати іскри в Photoshop
 5. Після створення кривої клацніть правою кнопкою миші і в меню виберіть «Stroke Path», а також відзначте «Simulate pressure».

 6. Як намалювати іскри в Photoshop
 7. Клацніть правою кнопкою миші і в меню виберіть «Delete Path» (або натисніть Delete на клавіатурі). Продовжіть доти, поки не намалюєте потрібну кількість іскор. Якщо хочете, міняйте кольору іскор.

 8. Як намалювати іскри в Photoshop
 9. Натисніть «Filter» - «Render» - «Len Flare» - «30-500mm-Zoom» і налаштуйте яскравість.

 10. Як намалювати іскри в Photoshop
 11. Створіть новий шар. Виберіть інструмент «Brush». Візьміть кисть більшого розміру в порівнянні з пензлем, якої ви користувалися для створення іскор. Намалюйте просту криву за допомогою інструменту «Pen» і клацніть правою кнопкою миші. Виберіть «Stroke Path» і відзначте «Simulate Pressure». Потім правою кнопкою миші і виберіть «Delete Path».