Як намалювати ковбойський капелюх в Adobe Illustrator CS3


Це керівництво покаже вам покроковий підхід до створення ковбойського капелюха в Adobe Illustrator. У цьому посібнику використовується, в основному, інструмент pen tool (перо).

Кроки


 1. Створіть документ розміром 800 x 800 pixels.

 2. Як намалювати ковбойський капелюх в Adobe Illustrator CS3
 3. Намалюйте в першу чергу капелюх. Ви можете зробити це від руки або зробити в Photoshop. Після завершення перейдіть в меню filegt; open AИ виберіть файл ескізу, який ви створили.

 4. Як намалювати ковбойський капелюх в Adobe Illustrator CS3
 5. Створіть новий шар. Використовуйте Pen Tool oна панелі інструментів, щоб створити форму по вашому ескізу. Переконайтеся, що заливка на панелі інструментів встановлена ​​в none і встановіть колір контуру в black і товщину лінії - 1.

 6. Як намалювати ковбойський капелюх в Adobe Illustrator CS3
 7. Розфарбуйте капелюх вертикальним 3-кольоровим градієнтом. Натисніть на об'єкт і перейдіть до інструменту Gradient tool і встановіть кольору наступними: перший колір C = 60, M = 53, Y = 85, K = 62; другий колір - C = 44, M = 63, Y = 84, K = 56; tтретій колір - C = 34, M = 60, Y = 80, K = 28. Встановіть stroke (лінія) в none.

 8. Як намалювати ковбойський капелюх в Adobe Illustrator CS3
 9. Зробіть тінь. Опція, яка використовується в цій статті, - це Multiply. Натисніть частина Shadow і перейдіть до Transparencygt; Multiple , Встановіть непрозорість на 36%. Ця непрозорість, при використанні з однаковим кольором капелюхи, може створити кілька прекрасних тіньових ефектів.

 10. Як намалювати ковбойський капелюх в Adobe Illustrator CS3
 11. Створіть легке віддзеркалення. Створіть форму відображень на капелюсі і перейдіть до Effectgt; Blurgt; Gaussian Blur і встановіть його: Radius 2 pixels.Создайте інше відображення шляхом створення форми і встановіть колір таким: C = 32, M = 47, Y = 70, K = 19.

 12. Розфарбуйте ремінь капелюхи вертикальним 2-кольоровим градієнтом. Натисніть на об'єкт і перейдіть до інструменту Gradient, встановіть кольору за наступним прикладом: перший колір - C = 0, M = 0, Y = 0, K = 100; другий колір - C = 0, M = 0, Y = 0, K = 0. Створіть заклепку, щоб прикрасити капелюх.
  • Використовуйте інструмент Ellipse Toolgt ;, щоб створити еліпс, розміром 16-x20-pixelsgt ;, потім встановіть колір таким же, як ремінь капелюхи.

  • Створіть новий еліпс, але меншого розміру. Встановіть колір: C = 0, M = 0, Y = 0, K = 83.

  • Скопіюйте заклепку два рази і зробіть її поменше.Як намалювати ковбойський капелюх в Adobe Illustrator CS3


  • Як намалювати ковбойський капелюх в Adobe Illustrator CS3
  • Готово.

  Поради


  • Зберіться з думками в той час, коли проходите кожен крок даної роботи, намагаючись не переплутати кольори або інструменти. І будьте терплячі. Малювання в Adobe Illustrator - це складний процес, але якість кінцевого результату варто зусиль.

  Що вам знадобиться

  • Adobe Illustrator CS3