Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator


У цій статті ви дізнаєтеся, як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator.

Кроки


  Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 1. Використовуйте Rectangle Tool, щоб створити робочу зону для вашого океану.

 2. Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 3. Пофарбуйте її за допомогою Gradient Tool, виберіть блакитний та білий кольори (на панелі кольорів, встановіть білий колір в ліву частину і блакитний, в праву), використовуйте радіальний режим, малюючи в вертикальному напрямку, як і на картинці.

 4. Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 5. Використовуйте Pen Tool, щоб створити океанську хвилю темно-синього кольору, в цьому кроці, ви можете створити хвилю так, як забажаєте.

 6. Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 7. Продовжуйте створювати хвилю. Для квітів, ви можете використовувати звичайні кольори і навіть градієнтний колір, до речі, ви можете змінити положення хвилі.

 8. Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 9. Створіть водний міхур, використовуючи Ellipse Tool, намалюйте кола різних розмірів. Щоб пофарбувати їх простим способом, встановіть колір міхура на той же, що і колір зони, в якій вони будуть намальовані і, потім, Примножте їх, і в результаті, ви отримаєте темні круги правильної колірної гами.

 10. Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 11. Продовжуйте створювати бульбашки, як на картинці.

 12. Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 13. Створіть сонце, використовуючи Ellipse Tool, виберіть білий колір і, потім, натисніть на Effectgt; Blurgt; Gaussian Blurgt; Radiusgt; 70pixelsgt; ОК, ви побачите білий круг з блакитною облямівкою - це ваше сонце. Поставте його над океаном.

 14. Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 15. Додайте риболовну човен, щоб надати океану більш правдивий вигляд, використовуйте Pen Tool, і в першу чергу, намалюйте трапецію для нижньої частини вашої човни, а потім намалюйте великі і малі вітрила.

 16. Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 17. Пофарбуйте в темно-блакитний (ваша човен повинен бути самим темним об'єктом на вашій картинці) і поставте її над хвилею так, щоб створювався ефект риболовлі у відкритому океані.

 18. Як намалювати океан за допомогою Adobe Illustrator
 19. От і все.