Як налаштувати креслення в AutoCAD


Мільйони інженерів-будівельників по всьому світу використовують AutoCAD для створення візуального представлення важливих об'єктів. Будівлі, мости і міські пейзажі оживають в AutoCAD і дозволяють інженерам, замовникам і суспільству краще зрозуміти певний дизайн. AutoCAD є важливим інструментом візуальної комунікації для інженерів-будівельників.


Наступні інструкції розкажуть вам про те, як належним чином налаштувати AutoCAD. Ця установка має вирішальне значення для того, щоб зробити креслення, який має сенс і в той же час візуально привабливий. Уважно прочитайте кожен крок перед тим, як виконувати необхідні дії.

Кроки


  Як налаштувати креслення в AutoCAD
 1. Відкрийте програму AutoCAD. Ця програма або присутня у вигляді іконки на вашому робочому столі, або ви можете знайти її в меню Пуск в лівому нижньому куті екрану.

 2. Як налаштувати креслення в AutoCAD
 3. Перейдіть в Простір моделі. В AutoCAD є два типи простору: Простір моделі і Простір листа. Ваш креслення повинен бути зроблений у Просторі моделі, а додаються пізніше розміри повинні бути представлені у Просторі листа. Щоб переключатися між просторами моделі і аркуша, подивіться на вкладки в нижній частині екрана. Одна вкладка називається 'Простір моделі', а інші вкладки називаються або 'Лист', або 'Схема'. Вкладки 'Лист' або 'Схема' означають простір листа. Якщо в зараз у режимі Простору моделі, фон екрану повинен бути чорним. Якщо ж ви в режимі Простору листа, фон повинен бути білим.

 4. Як налаштувати креслення в AutoCAD
 5. Встановіть одиниці виміру. Інженери встановлюють різні одиниці виміру: фути, метри і т.д. Щоб забезпечити точність і уникнути плутанини, важливо, щоб креслення був зроблений у відповідних одиницях. Щоб налаштувати одиниці виміру, наберіть з клавіатури 'UN' і натисніть клавішу 'ENTER'. Повинно з'явитися діалогове вікно, яке дозволить вам вказати одиниці виміру і точність. Варіанти типів для одиниць виміру наступні: Десяткові, Наукові, Інженерні, Архітектурні, Дробові. Розділ 'Точність' дозволить вам вибрати кількість десяткових знаків для ваших розмірів. Якщо ви робите проект для вашого вчителя, у нього повинна бути інформація, що стосується специфікації одиниць виміру.

 6. Як налаштувати креслення в AutoCAD
 7. Виберіть панелі інструментів, які будуть використовуватися для створення вашого креслення. Щоб це зробити, наведіть курсор миші на порожній простір у верхній частині екрана поруч з панелями інструментів. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть AutoCAD. Повинен з'явитися довгий список з різними панелями інструментів, що містять різні команди. Найбільш популярні панелі інструментів, що використовуються для двовимірних малюнків у AutoCAD - це Малювання, Редактор і Властивості об'єкта. Виберіть ці панелі, і вони повинні з'явитися на екрані. Відсуньте їх в сторону, щоб створити простір для вашого креслення. Панель Малювання містить основні інструменти для малювання. Панель Редактор містить засоби редагування. Панель Властивості об'єкта містить засоби управління стилями і кольором

 8. Як налаштувати креслення в AutoCAD
 9. Увімкніть режим Прив'язка. Прив'язка , Яка відноситься до прив'язки об'єктів, - це найважливіша властивість при створенні креслення. Вона дозволяє вам побачити, де знаходиться середина і кінцева точка лінії, тангенс кола та іншу корисну інформацію. Щоб включити режим Прив'язка, Натисніть на клавіатурі клавішу F3. Щоб переконатися, що включений режим прив'язки, клацніть правою кнопкою миші на іконку з написом 'Прив'язка' в нижньому лівому куті екрану. На екрані має з'явитися діалогове вікно. Натисніть на кнопку 'Вибрати всі', тим самим включивши всі опції прив'язки.

Метод 1 з 2: Масштабування креслення


 1. Імпортуйте креслення або перейдіть до креслення, що не отмасштабовані. Цілком нормально, якщо креслення Autocad НЕ отмасштабовані, якщо ви знаєте хоча б один розмір. Наберіть UN і пробіл, щоб змінити одиниці виміру. Переконайтеся, що одиниці виміру обрані Архітектурні, а точність 1/6 (0.4 см).

 2. Визначте той відрізок на кресленні, чий розмір ви точно знаєте. Це може бути довжина стіни або довжина будівлі. Масштабування по більшій довжині в AutoCAD буде більш точним. Ви ж не хочете масштабувати весь креслення, наприклад, по ширині двері або по довжині якого-го елемента меблів.

 3. Виміряйте довжину відрізка, який ви обрали на попередньому кроці. Натисніть на цю лінію, в командному рядку наберіть properties і пробіл. Прокрутіть з'явилося спливаюче вікно, поки не знайдете довжину лінії. Запишіть це значення. Ви також можете намалювати нову лінію, по якій будете масштабувати, якщо цієї лінії на кресленні насправді немає, наприклад, лінії довжини будинку.

 4. Розділіть то значення довжини, якою має бути ця лінія, на довжину цієї лінії на кресленні (Справжня довжина) / (Довжина, виміряна на малюнку). У вас повинно вийти десяткове число. Запишіть це значення.

 5. У командному рядку наберіть scale і пробіл. Потім виділіть весь креслення AutoCad та натисніть клавішу пробілу. Потім клікніть в будь-якій частині креслення. Коли ви наведете курсор миші, ви побачите, як AutoCad намагається змінювати масштаб креслення. Не натискайте клавішу миші. Замість цього введіть у командному рядку число, отримане на Кроці 5. Потім натисніть клавішу пробілу. Креслення повинен бути точно масштабований.

 6. Перевірте лінію, яку ви вимірювали на Кроці 2, щоб переконатися, що масштабування точне. Якщо значення трохи відрізняється, можливо, ви не включили достатнє число знаків після коми при розрахунку масштабування. Просто повторіть кроки 3-6 для отримання нового масштабованого креслення з більш високою точністю. Після другого масштабування креслення AutoCad повинен бути масштабований точно.

Метод 2 з 2: Масштабування по еталонної довжині

 1. Перевірте настройки. Перед масштабуванням переконайтеся, що всі верстви включені і розблоковані.
  • Зверніть увагу: Приблизно така ж процедура повинна бути виконана при обертанні об'єкта на довільний кут.


  • Використовуйте наступні дії:
   • Команда: Line --gt; Малює лінію певної вами довжини (наприклад, на вашому кресленні є об'єкт, і ви хочете, щоб він був довжиною 100 одиниць, тому малюйте лінію довжиною 100 одиниць). Це буде еталонна довжина.

   • Команда: Scale --gt; виберіть весь креслення за винятком еталонної довжини, натисніть пробіл.


   • Виберіть базову точку.
    • Наберіть re (Посилання), натисніть пробіл.

    • Виберіть першу і останню точки об'єкта на кресленні, розмір якого ви хочете встановити в 100 одиниць.

    • Наберіть po (Точки), натисніть пробіл.


    • Виберіть першу і останню точки намальованою вами еталонної лінії.

    • Готово. Замість того, щоб вам самим обчислювати і записувати якісь числа, AutoCAD все зробить за вас, і в результаті буде більш точно масштабувати креслення.

    Поради

    • Далі перераховані найбільш часто використовувані команди, які можуть бути корисні при створенні креслення в AutoCAD:
    • Cancel - скасовує команду. 'ESC'

    • Undo - скасовує вашу останню виконану команду. 'CTRL' + 'Z'

    • Erase - видаляє об'єкт, лінію або інший елемент. 'E' + 'ENTER'

    • Circle - створює окружність зазначеного радіусу. 'C' + 'ENTER' --gt; введіть довжину радіуса + 'ENTER'

    • Line - створює лінію певної довжини. 'L' + 'ENTER' --gt; введіть довжину лінії + 'ENTER'

    • Rectangle - створює прямокутник певних розмірів. 'REC' + 'ENTER' --gt; введіть розміри + 'ENTER'

    • Trim - підрізає лінію на більш ранній точці перетину. 'TR' + 'ENTER' --gt; виберіть лінію, яку потрібно підрізати + 'ENTER' --gt; виберіть, з якого боку підрізати
    • Note: line must be intersected by another line in order for it to be trimmed.    Попередження

    • Намагайтеся не їсти і не пити за комп'ютером. Не тримайте ніяких рідин поруч із клавіатурою. Недотримання заходів обережності може призвести до травм і пошкодження обладнання.

    Що вам знадобиться

    • Комп'ютер

    • Комп'ютерна миша

    • Клавіатура

    • Програма AutoCAD