Як звернути кольору в MS Paint


Ви можете інвертувати кольору з MS Paint і виявити багато цікавого в інвертованому зображенні - можливо навіть приховані зображення, або послання! Як тільки ви зверніть кольору - то виявите, що створили класну оптичну ілюзію.

Кроки


 1. Як звернути кольору в MS Paint
 2. Відкрийте MS Paint в Windows. Ви можете відкрити програму за допомогою ярлика на робочому столі, або відкрити меню «Пуск», потім «Усі програми» і «Стандартні» (Якщо ви не змогли знайти програму, дивіться секцію Попередження).

 3. Як звернути кольору в MS Paint
 4. Натисніть «Файл» - «Відкрити», щоб відкрити ваше зображення. Виберіть зображення, кольори якого ви хочете звернути, або просто обробити, і натисніть клавішу «Введення», або «Відкрити».

 5. Як звернути кольору в MS Paint
 6. Натисніть на «Зображення» зверху, потім виберіть «Звернути кольору». Кольори на отриманому зображенні є зворотними вихідним квітам. Жовтий круг стане синім (а не фіолетовим, як повинен) у новій версії зображення.

 7. Як звернути кольору в MS Paint
 8. Збережіть зображення, натиснувши «Файл», а потім «Зберегти як ...» Введіть необхідне назва файлу і виберіть розширення. Переконайтеся, що зберігаєте його там, де ви зможете знайти отриманий файл. Далі, натисніть «Зберегти» для підтвердження.

 9. Як звернути кольору в MS Paint
 10. Щоб побачити результат - відкрийте отримане зображення і дивіться в його центр впродовж 30 секунд. Потім, різко переведіть погляд на білу стіну і ви побачите зображення у вихідних фарбах. Такий спосіб відмінно працює з фотографіями і великими зображеннями.

Поради


 • Натискання CTRL + l (а для Windows 7, CTRL + SHIFT + l) на вашій клавіатурі буде мати той же ефект, що і вибір пункту меню.

 • Замість того, щоб відкривати зображення через Paint, ви можете просто знайти ваше зображення в «Моїх документах», або там, де ви його зберегли, натиснути на нього правою кнопкою миші і вибрати "Відкрити за допомогою ...», «Paint».

 • Ви можете скористатися інструментом «Виділення», або «Довільна область», щоб вибрати певну частину зображення.

 • Якщо ви використовуєте інструмент «Довільна область», замість звичайного виділення, вам доведеться натиснути на отриману область, зрушити її трохи і повернути на місце, перш ніж ви зможете звернути її кольору. (Інакше, ви інвертіруете прямокутну область, а не ваше виділення).

 • Такого ж ефекту можна досягти і іншими програмами, тільки кроки можуть трохи відрізнятися.

 • За допомогою поєднання клавіш CTRL + Z, можна відмінити до трьох останніх дій.

 • Для того, щоб швидко відкрити файл - натисніть CTRL + O.

 • При виборі типу файлу, BMP, PNG, JPG, І GIF є найпопулярнішими форматами. Вибирайте формат JPEG, якщо ви зберігаєте фотографію, однак, не забувайте, що при збереженні в Paint цього формату, якість зображення може погіршитися. Якщо ви збираєтеся викладати зображення на сайті, то вам знадобиться програма, за допомогою якої ви зможете змінити їх розмір.

 • Пошукайте зображення в інтернеті, з якими ви хотіли б попрацювати, однак, не забувайте про авторські права.

Попередження

 • Якщо ви натиснете «Зберегти», замість «Зберегти як ...», тоді ви перезапішет ваше вихідне зображення. Не робіть цього, якщо ви хочете зберегти обидва зображення.

 • У версії Windows 7 ви можете натиснути правою кнопкою миші на вибраному зображенні, щоб звернути кольору.

 • Якщо ви затиснете CTRL + l (або CTRL + SHIFT + l), то кольори зображення почнуть мерехтіти, від чого у вас може розболітися голова.

 • Якщо ви не можете знайти програму MS Paint на вашому комп'ютері, то є ймовірність, що у вас її немає - в такому випадку, швидше за все, ви використовуєте не Windows. Однак, існує величезна кількість графічних редакторів з великою кількістю функцій. Деякі з них безкоштовні. Пошукайте інші програми в інтернеті.

Що вам знадобиться

 • Зображення, яке ви хочете відредагувати

 • Microsoft (MS) Paint