Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop


Існує кілька способів з'єднати два зображення в Photoshop. В даному прикладі ми будемо використовувати дуже простий і швидкий спосіб для об'єднання двох картинок. Якщо ви хочете дізнатися про інші способи роботи з двома зображеннями, то подивіться статті в інтернеті, відео-керівництва та повідомлення на відповідних форумах.

Кроки


  Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop
 1. Відкрийте Adobe Photoshop CS5.1 і створіть новий файл. File - gt; New. Виберіть потрібне дозвіл. В даному прикладі використовується дозвіл 800x600.

 2. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop
 3. Після цього, зайдіть в FILE - gt; Place. Відкриється спливаюче віконце. Виберіть один з файлів для об'єднання.

 4. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop
 5. Поставте файл у іншу позицію на полотні. Ви можете змінити розмір зображення, використовуючи кутові і бічні повзунки по краях вибраного зображення. Коли ви будете задоволені результатом, натисніть правою кнопкою на зображення і виберіть Place ... Якщо вас не влаштовує результат, то ви можете натиснути на Cancel.

 6. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop
 7. Тепер ви можете додати друге зображення для об'єднання з першим. Повторіть Крок 2. Налаштуйте розмір і положення зображення.

 8. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop
 9. Коли ви завершите настройку параметрів зображення, натисніть правою кнопкою і встановіть картинку на полотні. Тепер обидві картинки знаходяться на одному полотні.

 10. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop
 11. Збережіть файл, вибираючи File -gt; Save. З'явиться нове віконце з вибором формату і розміру зберігається зображення. Ви можете вибрати формат програми Photoshop (PSD), якщо бажаєте відредагувати файл в майбутньому. Ви зможете вибрати з великої кількості доступних форматів.

 12. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop
 13. Збережіть файл на вашому комп'ютері. От і все!

Поради


 • Виберіть правильний розмір полотна, інакше в майбутньому ви не зможете змінити дані параметри.

 • Щоб була можливість змінити виконану роботу в майбутньому: під час збереження вашого файлу, виберіть формат PSD.