Як об'єднати Фотографії


Об'єднання фотографій надає кінематографічний, професійний ефект будь-якої комбінації фотографій. Всі програми для редагування графіки різні; дана стаття підкаже процедуру використання Adobe Photoshop, крок за кроком, для об'єднання двох фотографій в єдиний твір мистецтва.

Кроки


  Як об'єднати Фотографії
 1. Відскануйте або імпортуйте фото для об'єднання в вашу програму для редагування графіки. Наприклад, імпортуйте фотографії в Adobe Photoshop.

 2. Як об'єднати Фотографії
 3. Відкрийте 2 фотографії в окремих віконцях.

 4. Виберіть інструмент Move на панелі інструментів. Для використання гарячих клавіш, натисніть кнопку "V" на клавіатурі вашого комп'ютера.

 5. Як об'єднати Фотографії
 6. Натисніть на фотографію, яка буде вашим фоном, щоб вибрати її віконце.

 7. Як об'єднати Фотографії
 8. Перетягніть вибраний фон в невибраний віконце з іншою фотографією, затискаючи ліву кнопку мишки. Коли відпустіть ліву кнопку мишки, обидві фотографії опиняться в одному віконці, одна на іншій.

 9. Як об'єднати Фотографії
 10. Натисніть вкладку Layers, Що переглядати обидві картинки в якості шарів. Переконайтеся, що фотографія фону називається Background, А фотографія переднього плану називається Layer 1.

 11. Як об'єднати Фотографії
 12. Змініть розмір шарів в залежності від ваших потреб. Використовуйте команду Free Transform (Гаряча клавіша в Windows Crtl + T, в Mac Command + T) І пересуньте краю кожного фото так, як потрібно.

 13. Як об'єднати Фотографії
 14. Коли ви закінчите змінювати розмір зображень, натисніть на Enter, Якщо ви використовуєте Windows, і "Return", якщо використовуєте Mac, щоб зберегти зміни.

 15. Як об'єднати Фотографії
 16. Додайте маску шару на переднє фото, шар 1, щоб легко вписатися. Щоб це зробити, виберіть фотографію шару 1 у вкладці Layers, Потім клацніть на іконку Add a Layer Mask знизу вкладки Layers. Photoshop відобразить маску шару поруч з фотографією шару 1 у віконці "Layers".

 17. Як об'єднати Фотографії
 18. Виберіть маску шару всередині вкладки "Layers". Коли вона буде обрана, ви побачите краю білого виділення навколо маски шару. Маска шару - це біла картинка, поруч з картинкою фотографії шару 1, всередині віконця Layers.

 19. Як об'єднати Фотографії
 20. Виберіть інструмент Gradient з панелі інструментів (гаряча клавіша для Windows і Mac - це G).

 21. Як об'єднати Фотографії
 22. Натисніть на Options зверху екрана, потім клікніть на стрілку, спрямовану вниз, яка відобразить різні градієнти, в тому числі і інструмент Gradient Picker. Виберіть градієнт з опцією Black to White, Натискаючи на нього; ця опція буде знаходиться на верхньому ряду, третя зліва. Щоб закрити віконце вибору градієнтів, натисніть на будь-яку точку екрана.

 23. Як об'єднати Фотографії
 24. Утримуючи ліву кнопку мишки, проведіть інструментом градієнта, щоб встановити градиентную зону переходу, і в результаті, виконати об'єднання фотографій. Встановіть верхній "+" інструмента там, де хочете залишити тло, або шар 0, на місці, де почнеться об'єднання у фотографію шару 1. Встановіть нижній "+" там, де об'єднання буде закінчуватися.

 25. Як об'єднати Фотографії
 26. Відпустіть натискання лівою кнопкою миші, коли закінчите налаштовувати параметри градиентного переходу. Adobe Photoshop відобразить фотографії, що злилися разом в одне зображення.

Поради


 • Якщо ваші фотографії мають різні розміри (наприклад, фотографія 1 має розмір пейзажного зображення, а інша у вигляді портрета), то натисніть Ctrl + 0, В Windows, і Command + 0, На Mac, щоб помістити все на екрані.

 • Щоб уникнути спотворення фотографій під час зміни розмірів, затисніть кнопку "Shift" на вашій клавіатурі, щоб зберегти вихідне відношення висоти до ширини.

 • Adobe Photoshop не дозволяє переміщати фонове зображення, так як шар під назвою Background автоматично блокується. Щоб пересунути фонове зображення, зайдіть у вкладку Layers і затисніть Alt, В Windows, або "Option", на Mac, і два рази натисніть на назву "Background." Під час цієї операції, Photoshop автоматично перейменує цей шар на "Layer 0", дозволяючи переміщувати фотографію.

 • Якщо ви робите помилку під час редагування фото, просто натисніть на Crtl + Z, В Windows, або Command + Z, На Mac, щоб скасувати останню операцію.