Як оживити очі за допомогою Photoshop


Важливим елементом портрета є акцент очей. Бувають моменти, коли елементарні настройки фото можуть мати величезне значення. Фотошоп дозволяє зробити ваші очі більш виразними і яскравими. Якщо ви не захочете використовувати інструмент Операції, ви можете використовувати також інструменти Різкість або Посвітління / Затемнення для полегшення редагування очей в будь-якій версії Фотошоп.

Кроки


Метод 1 з 2: використання інструменту «Різкість»


  Як оживити очі за допомогою Photoshop
 1. Збільште зображення. Використовуйте інструменти для збільшення, щоб зосередитися спочатку на одному оці. Це дозволить простіше виконати задачу і побачити свої зміни в деталях.

 2. Як оживити очі за допомогою Photoshop
 3. Виділіть очей за допомогою магнітного ласо. Магнітне ласо - це інструмент для виділення, щоб виробити грубий контур фігури. Це дозволить вам виділити область, з максимально гладким і рівним краєм. Ця процедура буде набагато простіше, ніж вичинити звичайним ласо, т.к. вам не доведеться вимальовувати ідеальні лінії, щоб виділити область ока. Натисніть на магнітне ласо на бічній панелі, а потім ретельно обрисуйте форму райдужної оболонки ока (тільки кольорову частина).

 4. Як оживити очі за допомогою Photoshop
 5. Виберіть «Перо». Даний інструмент дозволяє змішати відредаговану і невідредаговану область зображення, щоб будь-які зміни, внесені в невеликі ділянки, були не надто грубими. Ви можете знайти перо на вкладці шару, зверху панелі меню. Змініть значення в поле «Перо» на «10» - можете поекспериментувати зі значенням, щоб вибрати вподобану позицію.

 6. Як оживити очі за допомогою Photoshop
 7. Виберіть «Розмиття контуру». В верней панелі меню виберіть вкладку «Фільтр», перейдіть до інструменту «розмиття контуру». Цей інструмент, хоча це й звучить як протилежність, дозволяє загострити діафрагму і опрацювання деталей, а також кольору зображення. Після натискання на кнопку у вас буде можливість змінити настройки контура. Поміняйте «радіус» до 3.6, а також «початок» до 0. Проекспериментуйте зі значеннями, щоб знайти те, що вам сподобається.
  • Пам'ятайте, що зменшення значення дає збільшення різкості. Занадто висока різкість може витіснити реалістичність з картинки.


  • Як оживити очі за допомогою Photoshop
  • Налаштуйте контрастність. Останнє, що ви можете зробити для закінчення проекту - відрегулювати контрастність. Виберіть інструмент контрастності на вкладці редагування фотографій у верхньому рядку меню і перемістіть повзунок (змініть значення), щоб поміняти контрастність. Невеликі зміни значень дають великий результат, тому будьте обережні, щоб не перестаратися.

  • Як оживити очі за допомогою Photoshop
  • Повторіть дії з іншим оком, постарайтеся використовувати ті ж значення, що і на першому оці. Коли ви вирішите, що проект готовий, зменшіть зображення, щоб переконатися, що воно в цілому покращився і не виглядає мультяшним.

  • Як оживити очі за допомогою Photoshop
  • Готово!

  Метод 2 з 2: використання інструментів Освітлення і Затемнение

   Як оживити очі за допомогою Photoshop
  1. Дублюйте фоновий шар. Це допоможе застрахувати вас від помилок на оригінальному фоні. Виберіть фоновий шар, потім натисніть кнопку «меню шару» і натисніть кнопку «дублікат шару». Перейменуйте шар в діалоговому вікні, яке з'явиться, або просто натисніть кнопку «ОК» і дублікат шару буде позначений як копія фону. Щоб легко впізнавати робочий шар, перейменуйте його в щось на зразок «Ока».

  2. Як оживити очі за допомогою Photoshop
  3. Збільште очі. Використовуйте інструмент збільшення, щоб наблизити одне око.

  4. Як оживити очі за допомогою Photoshop
  5. Виберіть інструмент Затемнення з панелі інструментів праворуч. Цей інструмент допоможе виділити очі, але трохи підсвітить виділену область.

  6. Як оживити очі за допомогою Photoshop
  7. Встановіть параметри інструменту Затемнення. Перш ніж використовувати даний інструмент, необхідно змінити настройки в невеликому діалоговому вікні, яке відображається зверху. Ви захочете вибрати кисть, щоб зафарбувати тільки діафрагму (кольорову частина ока). Відрегулюйте товщину кисті до 10%, в «діапазоні» до «півтонів», і експозицію до 20%.

  8. Як оживити очі за допомогою Photoshop
  9. Використовуйте інструмент Затемнення на оці. Повільно обробіть контур очі, натискаючи на частини райдужної оболонки, за допомогою курсору, щоб використовувати інструмент Затемнення. Уникайте пробілів (чорні частини, які розширюються або скорочуються залежно від освітлення). Зверніть увагу, що даний інструмент освітлює очі.

  10. Як оживити очі за допомогою Photoshop
  11. Виберіть інструмент Посвітління. Даний інструмент дозволяє тонко затемнити краю об'єкта. Клацніть правою кнопкою миші по інструменту Затемнення на панелі інструментів. Відкриється вікно, в якому відображаються більш трьох варіантів. На цей раз, виберіть Посвітління. Символ іконки зміниться на руку.

  12. Як оживити очі за допомогою Photoshop
  13. Налаштуйте параметри інструменту Посвітління. Змініть розмір кисті. Знову, розмір кисті залежатиме від розміру очі. Встановіть товщину кисті до 10%, в «діапазоні» для затемнення і експозицію до 15%.

  14. Як оживити очі за допомогою Photoshop
  15. Використовуйте Посвітління по краю райдужної оболонки. Натискайте по периметру зіниці і райдужної оболонки, поки вони трохи не потемніють для поліпшення їх зовнішнього вигляду. Кисть внесе корективи, які ви встановили, автоматично.

  16. Як оживити очі за допомогою Photoshop
  17. Завершіть ваш проект. Повторіть вищезгадані дії на другому оці, щоб зробити їх однаковими. Знайдіть час, щоб зменшити зображення і переконатися, в тому, що виконані зміни не кидаються в очі.

  Поради

  • Найшвидший і простий спосіб акцентувати увагу на очах в Фотошопі - це використання інструменту «Операції». Дана утиліта дозволяє автоматизувати процеси, які виконуються з вашим фото. Ви можете завантажити дану утиліту в Інтернеті і відредагувати очі на ваших фото.