Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop


Ви не зовсім задоволені тим, як виглядає ваше обличчя? Photoshop - це простий спосіб виправити будь-які недоліки і зробити вашу фотографію набагато краще.

Кроки


 1. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 2. Купуйте або скачайте Photoshop. Існує багато версій: стандартний (Photoshop 6, Photoshop 7), базовий (Photoshop Elements 7.0 - найновітнішу версія) і CS. Версія Cs коштує дуже дорого, близько 25000 руб (приблизно 800 $ США). Elements - це хороший варіант для новачків так, як коштує менше, ніж 3000 руб (приблизно 100 $ США) і включає велику кількість характеристик, які вам знадобляться.

 3. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 4. Відкрийте програму Photoshop і вставте вашу фотографію.

 5. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 6. Переконайтеся, про всяк випадок, що оригінал фотографії збережений на вашому комп'ютері.

 7. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 8. Вирівняйте колір вашої шкіри. Це може бути досягнуто кількома способами. Найпростіший - авто-фіксація. Якщо ж ви більш досвідчений користувач програми Photoshop, то існують і альтернативні шляхи. Тут ви можете спробувати позбутися від блиску і почервоніння.

 9. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 10. Позбавтеся від прищів! Візьміть інструмент clone stamp, Натисніть на клавіатурі Alt на тому місці, де шкіра біля прища виглядає добре, і тоді перетяните її на прищ. Ви можете робити це стільки разів, скільки вам буде потрібно.

 11. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 12. Повторіть це з неслухняними волоссям у вас на обличчі. Якщо вони знаходяться над віями або бровами, то буде дуже складно позбавиться від них, так що краще просто залиште їх там - ніхто цього не помітить.

 13. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 14. Візьміть інструмент "free selection" і розтушуйте його в будь-якому місці від 10 до 50 пікселів в залежності від вашої фотографії. Виберіть ваш лоб, верхню частину вашого носа, щоки, і підборіддя. Перейдіть до фільтру filter - blur - Gaussian. Затушуйте все, що ви вибрали так, щоб шкіра виглядала ідеально гладкою, але не переборщіть, шкіра повинна мати природний вигляд. Пограйте з цим трохи! Якщо у вас є веснянки - Не вибирайте їх.

 15. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 16. Вискубайте брови за допомогою того ж методу, який ви використовували, щоб позбавиться від прищів і неслухняного волосся.

 17. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 18. Надайте білкам ваших очей біле забарвлення. Візьміть інструмент "free selection" і розтушуйте його на 1-5 пікселів в залежності від вашої фотографії. Виберіть білки обох очей. Перейдіть до збільшення яскравості / контрасту і надайте їм блиск.

 19. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 20. Тепер перейдемо до грі квітів. Візьміть інструмент burn і обпечуся за межами пофарбованої частини вашого ока. Візьміть інструмент dodge і освітлити внутрішню частину, окреслюючи чорний (але не торкайтеся його). Якщо ви хочете змінити колір, тоді виберіть кольорову частина за допомогою "elliptical select" і відкрийте новий пласт. Наповніть його яким хочете кольором. Експеримент з налаштуванням пласта - м'яке світло, можливість поєднувати, все, що вам завгодно.

 21. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 22. Будьте дуже обережними, відбілюючи зуби! Ви ж не хочете зробити це в чорно-білому кольорі, так як це буде виглядати не дуже добре. Така помилка властива для новачків. На цю тему в youtube існує детальний навчальний курс.

 23. Як відредагувати обличчя за допомогою програми Photoshop
 24. Опублікуйте ваше фото в інтернеті, щоб кожен міг побачити вашу красу.

Попередження


 • Якщо ви застосовуєте це до всіх ваших фотографій, ви піддаєтеся ризику стати жертвою синдрому: Джейн? Це насправді ти? Ти виглядаєш по-іншому на своїх фото!.

 • Не використовуйте Photoshop для всіх своїх фотографій, тільки для ваших профільних зображень або тих, якими ви хочете вразити кого-небудь. Для того, щоб ідеально відредагувати фотографію потрібно витратити час, а ви ж не хочете стати залежним!

Що вам знадобиться

 • Програма Photoshop

 • Базові знання PS

 • Зображення, яке має бути змінене. Не додавайте чужу фотографію без дозволу власника так, як він може розсердитися!