Як підібрати кольори в Photoshop


У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як підібрати колір об'єкта на одній фотографії до кольору об'єкта на інший, використовуючи функцію Підбір Кольору (Match Color) в Photoshop.

Кроки


    Як підібрати кольори в Photoshop
  1. Відкрийте зображення в Photoshop. У нашому прикладі, ми буде підбирати колір зображення зліва і використовувати його для зображення праворуч.

  2. Як підібрати кольори в Photoshop
  3. Продублюйте фоновий шар. Чи не працюйте на оригінальному зображенні - в цьому випадку, якщо ви помилитеся, то буде просто повернути на початкові настройки. Потім, використовуючи інструмент вибору (в цьому прикладі, Polygonal Lasso Tool), виберіть об'єкт, колір якого ви хочете змінити.

  4. Як підібрати кольори в Photoshop
  5. Перейдіть на інше зображення. Використовуйте інструмент вибору за вашим бажанням (у цьому прикладі, Magic Wand), і натисніть на внутрішню зону об'єкта, колір якого ви хочете використовувати. Перейдіть на споконвічне зображення і потім відкрийте Imagesgt; Adjustmentgt; Match color.

  6. Як підібрати кольори в Photoshop
  7. Змініть колір. Діалогове вікно Match Color має дві основні секції - Destination Image зверху, і Image Statistics знизу. Destination Image - це зображення, колір якого ви хочете змінити. У секції Image Statistics, ви побачите опцію з назвою Source. Виберіть друге зображення зі списку, щоб призначити його в якості зображення Source і клацніть ОК, коли закінчите змінювати налаштування.