Як користуватися інструментом Штамп в Gimp


GIMP - це безкоштовна програма для редагування, яку можна скачати з gimp.org. Серед багатьох наявних у ньому інструментів інструмент Штамп дуже корисний в деяких ситуаціях при видаленні плям.

Кроки


  Як користуватися інструментом Штамп в Gimp
 1. Відкрийте зображення хочете виправити. В даному випадку це троянда з травинкою на її фоні.

 2. Виберіть інструмент Штамп. Він виглядає як штемпель.

  Як користуватися інструментом Штамп в Gimp

 3. Подивіться на панель інструментів для Штампа. Ви, ймовірно, захочете поміняти прозорість. Якщо її значення менше 100, це виглядає більш природно. Також, в залежності від того, що ви закрашуєте, скоректуйте масштаб. Останнє, що можна зробити, - змінити кисть і розмір кисті.

  Як користуватися інструментом Штамп в Gimp

 4. Як користуватися інструментом Штамп в Gimp
 5. Затисніть на клавіатурі клавішу CTRL, поки використовуєте мишку для виділення області, яку хочете клонувати. Ви можете змінити розмір кисті, переміщаючи кнопку масштабу.

 6. Як користуватися інструментом Штамп в Gimp
 7. Після виділення області, яку хочете клонувати, відпустіть клавішу CTRL і клацніть на ту область, яку хочете зафарбувати. Ви можете вибрати кілька таких областей, і клонована зображення з'явиться у всіх з них.

 8. При необхідності повторіть процес.

Поради


 • Ймовірно, в міру віддалення від початкового вихідного зображення ви можете виявити, що колір вихідної області більше не відповідає кольору тієї частини, яку ви хочете зафарбувати. Щоб уникнути невідповідності квітів, намагайтеся вибирати вихідне зображення якнайближче до тієї області, яку хочете зафарбувати.