Як поставити велику крапку в програмі Illustrator


У програмі від Adobe під назву Illustrator можна створювати логотипи та типографические літери. З 2003 року в програму було додана опція 3D графіки. Програма Illustrator дозволяє розділяти частини зображення на шари, щоб їх було легше редагувати. У ній можна малювати, друкувати текст, працювати з зображеннями і публікувати документи. У програмі є багато опцій для редагування тексту, зміни стилю, кольору, текстури і додавання різних символів. Великі точки потрібні для створення бюлетенів. У цій програмі їх потрібно вводити вручну. Вони не будуть додаватися автоматично. Ми розповімо, як додавати великі точки або Буллет в програмі Illustrator.

Кроки


  1. Відкрийте програму Adobe Illustrator.

  2. Відкрийте документ або створіть новий документ.

  3. Натисніть текстове поле, натисніть і перетягніть його туди, де ви хочете створити буллет.

  4. Введіть свій текст, а потім пересуньте курсор в те місце, де ви хочете створити буллет.

  5. Дотримуйтесь нижченаведеними інструкціями, якщо у вас MAC або Windows.

  • Натисніть на кнопку Налаштування і на цифру 8 одночасно, якщо ви використовуєте оперативну систему Mac.

  • В системі Windows натисніть кнопку Num lock, потім тримайте клавішу Alt, введіть цифри 0149. Відпустіть клавішу Alt. Цифри потрібно вводити на цифровий панелі справа на клавіатурі.

  • на комп'ютері Windows відкрийте меню Пуск, відкрийте Стандартні, натисніть Службові. Ви побачите опцію Редактор Особистих знаків. Натисніть на неї. Виберіть шрифт для свого документа зі списку шрифтів у вікні програми. Зі списку символів виберіть буллет. Натисніть на нього два рази, щоб додати його в текст. Ви можете скопіювати його і вставити в текст.

  1. Якщо ви хочете щоб перед кожною секцією тексту стояв буллет, скопіюйте символ в буфер.

  2. Збережіть документ із створеним бюлетенем.