Як працювати в Adobe Photoshop


Photoshop - це графічний редактор, розроблений фірмою Adobe, яким користуються як професійні редактори, так і звичайні користувачі. Програму можна використовувати не тільки для створення зображень з нуля, але і для редагування вже готових зображень. Навички роботи в Adobe Photoshop корисні і навіть можуть приносити прибуток. Звичайно, ви можете взяти спеціальні курси з Photoshop, або самі освоїти редактор, використовуючи це та багато інших керівництва.

Кроки


Метод 1 з 7: Створюємо файл


  Як працювати в Adobe Photoshop
 1. Створіть файл. Для створення зображення, вам знадобиться відкрити файл, як тільки програма відкриється. Щоб зробити це, натисніть "Файл-Створити", або натисніть клавіші "Ctrl + N".
  • У вікні ви побачите безліч налаштувань. З їх допомогою можна налаштувати полотно за вашим бажанням. Не хвилюйтеся, всі ці настройки можна змінити і після початку роботи над зображенням. Просто не забудьте, що після початку роботи ці установки можуть вплинути на зовнішній вигляд зображення.


  • Як працювати в Adobe Photoshop
  • Виберіть розмір. Перший набір параметрів служить для вибору розміру вашого полотна, або робочої поверхні. Ви можете використовувати попередньо встановлений розмір (наприклад, 8,5x11 "підійде для друку на звичайному папері), власний розмір (вибір ширини і висоти), або вибрати установку« буфер обміну »(в цьому випадку буде використовуватися розмір, який скопійований в буфер обміну, що дуже зручно для копіювання і вставки існуючих зображень).

  • Як працювати в Adobe Photoshop
  • Виберіть дозвіл. Виберіть дозвіл зображення залежно від того, що ви будете робити з ним після. Дозвіл визначає кількість пікселів на сантиметр зображення. Чим більше буде ця цифра, тим більш деталізоване зображення у вас вийде.
   • Збільшення дозволу так само вплине на розмір файлу. Насправді будуть й інші наслідки. Для обробки великих файлів потужності вашого комп'ютера може не вистачити, і тоді він почне зависати і гальмувати. Так само великі файли будуть довше скачиваться і завантажуватися, тому завантажувати їх в мережу потрібно тільки при повній необхідності.

   • Стандартне веб дозвіл файлу 72 пікселя / дюйм. Стандартне фото дозвіл 300 пікселів / дюйм. Ви можете задати будь-який дозвіл для друку, але пам'ятайте, що якщо воно буде менше, ніж 300 пікселів / дюйм, то зображення буде виглядати піксельним. Використання зображень більше 72 пікселів / дюйм в інтернеті може значно збільшити час їх завантаження.


   • Як працювати в Adobe Photoshop
   • Виберіть колірний режим. Залежно від того, що ви збираєтеся робити з зображенням - виберіть необхідний колірний режим. Цей параметр визначає, як будуть обчислюватися і відображатися кольору. Режим можна змінити і після початку роботи над зображенням, без негативних наслідків для зображення.
    • RGB - стандартний колірний режим. Цей режим чудово підходить для зображень, які будуть проглядатися на комп'ютері, тому що в цьому режимі комп'ютери обчислюють і виводять на екран зображення.

    • CMYK - інший поширений режим. Цей режим найкраще підійде для друку зображень, так як CMYK є стандартним колірним простором принтерів, для визначення кольорів. Найкраще буде зберегти файл в RGB просторі, а перед друком змінити його на CMYK, так як ПК все одно відобразить RGB кольору.

    • Градація сірого - це ще один параметр, суть якого випливає з назви. Цей режим використовується тільки для друку чорно-білих зображень.

    • Не залежно від колірного режиму, чим більше кількість біт, тим більше квітів буде відображено. Збільшення кількості біт так само збільшить розмір вихідного файлу, тому не збільшуйте цей параметр без потреби.


    • Як працювати в Adobe Photoshop
    • Виберіть фон. В основному, даний параметр вплине на колір полотна - білий, або прозорий. На білому тлі добре помітні зміни, вироблені із зображенням, зате на прозорому простіше домогтися бажаних ефектів.
     • Відмінним варіантом буде редагування зображення на шарах над фоновим, тоді ви зможете досить легко міняти білий фон на прозорий, і назад.

     • Почніть з прозорого фону, який потім закрасите білим. Створюйте нові зображення на роздільних шарах над фоновим. Ви зможете стерти білий колір фону там, де буде необхідно.


     Метод 2 з 7: Додавання шарів

      Як працювати в Adobe Photoshop
     1. Використовуйте шари. Використання шарів, можливо, одна з найважливіших функцій в Photoshop. Шари дозволяють відокремити зображення один від одного, а так само редагування окремих шматочків. Чим більше шарів ви задіюєте - тим більше можливостей контролювати процес редагування. Всі зміни, зроблені на одному шарі, будуть застосовані тільки до того прошарку (є так само режими шарів, які визначають переходи / з'єднання декількох шарів). Завжди пам'ятайте, що шари розташовуються по порядку: шари вище за списком завжди будуть поверх шарів знизу. Головне - планування та налаштування.
      • Коригувальні шари будуть містити (незалежно від порядку): освітлення, тіні, текст, фон, основні кольори, і т.д.

      • Ви можете приховати, або показати шар, натиснувши на значок з оком зліва від зображення шару.

      • Щоб створити новий шар, натисніть кнопку «Створити новий шар» внизу вікна шарів (виглядає як перетин квадратів), виберіть «Новий -gt; Шар »з меню Слоєв, або натисніть комбінацію клавіш« Shift + Ctrl / command + N ».


      • Як працювати в Adobe Photoshop
      • Виберіть режим шару. Вибір режиму шару дуже важливий, при створенні зображень. Є велика кількість різних режимів, які змінять зовнішній вигляд зображення на шарі, а так само те, як шар накладається на шари, що знаходяться під ним. «Звичайний» - це стандартний режим.
       • Експериментуйте з режимами шарів і дізнайтеся, як вони впливають на зовнішній вигляд зображення. Так само, ви можете знайти додаткові уроки на цю тему в мережі.


       • Як працювати в Adobe Photoshop
       • Налаштуйте «Непрозорість» шару. Ви можете налаштувати непрозорість шару (точніше, наскільки прозорими будуть об'єкти на цьому шарі) за допомогою повзунків непрозорості та заливки у вікні шарів. В цілому, обидва повзунка мають один і той же ефект, тому не має значення, який з них використовувати.
        • Ефект «заливка» буде потрібно лише в тому випадку, коли ви будете застосовувати ефекти до зображення (такі як контури, тіні, світіння і тиснення). Використання «заливки» допоможе зберегти непрозорість ефектів, змінюючи прозорість тільки об'єктів на шарі.


        • Як працювати в Adobe Photoshop
        • Закріплюйте шари. Після завершення роботи з шаром вам, напевно, захочеться закріпити готовий шар. Це дасть гарантію, що шар бува не буде видалений, або змінений. Ви можете закріпити його цілком, вибравши потрібний шар і натиснувши на кнопочку замку у вікні шарів. Ви можете закріпити прозорість пікселів, зберегти їх кольору, або закріпити положення зображення за допомогою кнопок, поряд з замочком, якщо не хочете закріплювати весь шар цілком. Якщо навести на них курсор, можна побачити підписи з назвами.

        • Як працювати в Adobe Photoshop
        • Об'єднуйте шари. Після, або під час роботи, ви, ймовірно, захочете об'єднати шари. Ця дія з'єднає всі частини зображення в одну. Пам'ятайте, що ця дія є незворотнім. Клацніть правою кнопкою миші на шарі і виберіть «об'єднати з попереднім» або «об'єднати шари» залежно від того, які верстви ви хочете об'єднати. Ви так само можете вибрати параметр «об'єднати видимі», і редактор склеїть всі видимі шари.

        Метод 3 з 7: Панель «Інструменти»

         Як працювати в Adobe Photoshop
        1. Розбираємося з інструментами виділення. Інструменти виділення працюють різними способами і дозволяють виділяти окремі частини зображення, або зображення цілком. Відразу після виділення, ви можете скопіювати / вставити або просто відредагувати виділену область. Ви можете побачити виділену область, позначену «біжать мурахами» навколо неї. Для зняття виділення натисніть клавіші «Ctrl / command + D». Не забувайте, що виділення дійсно тільки на обраному шарі, хоча ви так само можете натиснути «Злита дані» з меню «Редагування», якщо хочете скопіювати виділення з усіх верств, які не поєднуючи їх.
         • Виділення області: New набір фігур, з яких ви можете взяти будь-яку, натиснувши праву кнопку миші на іконку. Працює приблизно так само, як виділення файлів на комп'ютері - затиснути і вести курсор. Розширте виділення вашого квадрата до кола, або овалу, затиснувши кнопку «Shift» під час виділення.

         • Лассо: Такий же інструмент для виділення, але дозволяє робити виділення «від руки». Звичайне ласо - найшвидший і простий варіант, але менш точний. Прямолінійне ласо схоже на звичайне, але виділення будуватиметься з опорних точок, які ви будете вибирати. Третій варіант - це магнітне ласо, яке буде «прикріплятися» до країв об'єкта, створюючи більш точне виділення. Всі три інструменти необхідно використовувати з замиканням виділення. Щоб зробити це, завершіть своє виділення натисканням на початкову точку (ви побачите маленький гурток, що з'явився поряд з курсором). При помилковому виділенні ви можете натиснути кнопку «Backspace», щоб видалити проміжну крапку.

         • Чарівна паличка: Цей інструмент виділить схожі за кольором пікселі. Ви можете вибрати похибка вибору схожих кольорів, змінюючи параметр «Допуск». Таким чином ви зможете виділяти різні області, або цілі об'єкти.

         • Швидке виділення: Швидке виділення - це, можливо, саме просте, поширене і корисне виділення, для вибору різних частин зображення. Це Чарівна паличка і Магнітне ласо, об'єднані в один інструмент. Затисніть і ведіть інструмент на області, яку ви хочете виділити.


         • Як працювати в Adobe Photoshop
         • Розбираємося з китицями. Кисті використовуються для додавання пікселів до зображення. Ви можете використовувати їх для редагування фотографій, або створення малюнка з чистого аркуша. Кисті мають величезну кількість налаштувань з меню кистей, а так само безліч різних готових кистей і їх форм.
          • Ви можете завантажити більше кистей за гроші, або безкоштовно, з різних джерел в інтернеті.

          • Налаштуйте розмір, жорсткість і непрозорість кисті за бажанням. Кисть побільше буде зафарбовувати велику площу зображення, кисть більшої жорсткості дасть більш чіткі лінії, а зниження непрозорості дозволить вам накладати різні кольори один на одного, залишаючи більше місця для творчості.


          • Як працювати в Adobe Photoshop
          • Розбираємося з розмиванням, різкістю і «пальцем». Всі ці інструменти знаходяться під однією кнопкою, із зображенням краплі. Виберіть потрібний вам, натиснувши на іконку краплі, зі списку. Ці інструменти зачіпають тільки ті пікселі, на які застосовані, і з їх допомогою можна домогтися різних ефектів.
           • Розумієте: Інструмент, згладжує і об'єднуючий пікселі - все, до чого ви доторкнетеся виглядатиме розмитим. Наскільки це розмиття буде сильне - залежить від параметра «інтенсивність» зверху.

           • Різкість: Інструмент, протилежний розмиття, який виділяє і додає різкість окремим пикселям. Використовуйте поступово, так як інструмент досить швидко робить зміни.

           • Палець: Інструмент, який дозволяє змастити обраний вами колір в напрямку ведення курсору.


           • Як працювати в Adobe Photoshop
           • Розбираємося з освітлювачем, Випалювання і губкою. Ці інструменти, відповідно, затемнюють, або висвітлюються частини зображення, а губка додає або забирає насиченість фарб. Для їх вибору натисніть на іконку з гуртком і лінією. З цим інструментом ви зможете додати яскравості світлим ділянкам, і затемнити тіні на певних областях зображення.
            • Так як ці інструменти працюють з окремими частинами зображення, найкраще буде скопіювати зображення на новий шар і закріпити вихідний шар. Редагуйте копію, щоб випадково не пошкодити оригінальне зображення.

            • Використовуючи настройки вгорі вікна, ви можете змінити тип відтінків, які змінюють інструменти прояснення і затемнення, так само як і губки. Намагайтеся використовувати світлі тони для освітлення, а тіні для затемнення, щоб не зачіпати середні відтінки (звісно, ​​якщо вам не потрібно міняти середні тони).

            • Так само не забувайте, що ви можете змінити розмір кисті і її інтенсивність в налаштуваннях вгорі екрану.


            • Як працювати в Adobe Photoshop
            • Розбираємося з інструментом «штамп». Цей інструмент, іконка якого виглядає відповідно до назви, використовується для вибору елемента зображення, і копіювання його в будь-яке місце. Зазвичай ним користуються для видалення дефектів на обличчі, або стирчить волосся, і т.д. Просто виберіть цей інструмент, затисніть «Alt» і лівою кнопкою миші виберіть область, з якою будете копіювати, потім виберіть область, в яку будете проводити копіювання.
             • Не забувайте, що при копіюванні, курсор рухатиметься пропорційно по області, з якою ви копіюєте.


             • Як працювати в Adobe Photoshop
             • Розбираємося з градієнтами. Цей інструмент дозволить вам застосувати до зображення градієнт, або заливку. Його можна застосовувати як на існуючому шарі, так і на окремому. Стиль градієнта можна змінити в настройках зверху, а кольору, його складові, можна налаштувати з меню квітів («замісник» і активний кольору).
              • Щоб застосувати градієнт, проведіть лінію (виберіть початкову та кінцеву точки). Вид градієнта залежатиме від того, як ви намалюєте цю лінію, якої довжини вона буде. Наприклад, чим коротше лінія, тим менше будуть областіпереходу між квітами. Експериментуйте з градієнтами, щоб зрозуміти, як вони працюють.


              Метод 4 з 7: Вибір квітів

               Як працювати в Adobe Photoshop
              1. Відкрийте вікно кольорової палітри. Для того, щоб змінити активний колір, потрібно два рази клікнути на іконку кольору внизу панелі інструментів. З'явиться вікно з різними настройками, найочевиднішими з яких є вибір відтінку з палітри і вертикальна смуга з вибором кольору (обидва з яких досить зрозумілі).
               • Якщо при виборі кольору ви бачите спливаюче попередження, значить колір, який ви обрали, не може коректно відобразитися при друку, хоча і буде відображатися нормально на екрані.

               • Якщо ви побачите маленьке спливаюче вікно в тому ж місці, значить колір, який ви обрали, не може коректно відображатися в мережі. Поставте галочку «Тільки Web-кольори» на вимогу.


               • Як працювати в Adobe Photoshop
               • Використання колірних кодів. Якщо вам потрібен якийсь конкретний колір - просто запишіть його код. Цей код можна побачити внизу вікна з палітрою, позначений значком решітки. Введіть цей код, щоб вибрати потрібний вам колір.

               • Як працювати в Adobe Photoshop
               • Розбираємося з бібліотеками кольорів. Ця система нумерації квітів, відповідних чорнилам, створена для друку зображень. Перш за все ця система розрахована на більш точну друк кожного кольору. Виберіть розділ Pantone в меню «Бібліотека квітів», і виберіть потрібний номер. Інформація та специфікація режиму Pantone може бути знайдена в мережі, а так само вся необхідна документація, так як це досить поширений стандарт.

               • Як працювати в Adobe Photoshop
               • Використання інструменту «піпетка». Ви можете вибирати кольору з вашого зображення, використовуючи піпетку. Хоча, цей метод може бути і не точним, ви можете скористатися наближенням, для того, щоб більш точно вибрати колір.

               Метод 5 з 7: Додавання тексту

                Як працювати в Adobe Photoshop
               1. Використання інструменту «текст». Даний інструмент додасть текст на новому шарі. Виберіть його, і позначте область вашого тексту, приблизно так само, як при виділенні. Буде простіше розташовувати кожен текстовий блок на новому шарі, що полегшить контроль і настройку відстані між рядками.

               2. Як працювати в Adobe Photoshop
               3. Виберіть шрифт. Вибрати шрифт можна або через меню налаштувань тексту, або в параметрах вгорі сторінки. Вибирайте шрифт відповідно до загальним стилем зображення і його змістом. Розмір шрифта міняється так само в параметрах вгорі сторінки.

               4. Як працювати в Adobe Photoshop
               5. Перетворення в криві. Ви можете перетворити текст в криві, якщо необхідно більш детальне перетворення форми і розміру тексту. Ця дія перетворює кожну букву у відповідну форму. Пам'ятайте, що це необоротна дія, яка не залишиться в історії.
                • Для перетворення, натисніть правою кнопкою миші на шарі і виберіть «перетворити в криві». Після перетворення ви можете вдатися до допомоги будь-яких доступних інструментів для звичайного редагування зображень.


                Метод 6 з 7: Корекція зображення

                 Як працювати в Adobe Photoshop
                1. Використання фільтрів. Фільтри, застосовані до видимої частини зображення, або до виділення, можуть використовуватися для досягнення самих різних ефектів. Після вибору фільтра, відкриється вікно з його налаштуваннями. Можете поекспериментувати з фільтрами самі, або знайти поради по використанню фільтрів в інтернеті.
                 • Наприклад, ви можете використовувати фільтр «Розмиття по Гауса», що значно розсіє пікселі на зображенні. «Додати шуми», «Хмари» і «Текстура» можуть додати структуру вашому зображенню. Деякі фільтри допомагають надати обсяг, або викривити перспективу зображення. Потрібно просто поекспериментувати з ними, щоб зрозуміти, який фільтр більше підійде для певного завдання.


                 • Як працювати в Adobe Photoshop
                 • Використання рівнів. Налаштування рівнів дозволяє змінювати яскравість, колірний баланс і контраст зображення, задаючи значення для чистих білого і чорного кольорів. Це більш складний процес, і зажадає часу і тренувань, для більш точного налаштування. В мережі так само можна знайти багато повчальних посібників на цю тему. Щоб відкрити настройку рівнів, натисніть клавіші «Command / Ctrl + L».

                 • Як працювати в Adobe Photoshop
                 • Використання кривих. Налаштування кривими дозволяє змінювати відтінки зображення. Щоб зробити налаштування, виберіть «Зображення - Корекція - Криві». Ви побачите діагональну лінію в квадраті. Горизонтальна шкала являє початкове зображення, а вертикальна - змінене. Натисніть на лінію, щоб створити опорні точки, і переміщайте ці точки, щоб змінити відтінки зображення. При такій настройці ви зможете більш точно змінити контрастність зображення, ніж з меню контрасту.

                 • Як працювати в Adobe Photoshop
                 • Використання інструментів перетворення. Ви можете використовувати інструменти перетворення для того, щоб зробити масштабування, поворот, нахил, спотворення, перспективу, або деформацію зображення. Трансформація застосовна до частини зображення, цілому прошарку, або декільком верствам. Щоб отримати доступ до цих інструментів, виберіть «Редагування - Трансформування». Після цього з'явиться підменю з різними параметрами. Виберіть найбільш підходящий. Експериментуйте, або подивіться навчання в мережі.
                  • Не забувайте утримувати «Shift», якщо ви хочете зберегти пропорції зображення при трансформації.


                  Метод 7 з 7: Збереження файлів

                   Як працювати в Adobe Photoshop
                  1. Виберіть тип файлу. Ви почнете зберігати свою роботу не тільки заздалегідь, а й у процесі створення. Такі дії допоможуть зберегти файли від несподіваного завершення системи. При збереженні з'явиться стандартне віконце збереження файлу, де вам потрібно буде вибрати його формат.
                   • Якщо ви продовжите роботу над файлом, то збережіть його у форматі PSD - Photoshop Document, і тоді ви збережете весь процес редагування. Шари зображення так само залишаться.

                   • Якщо ви хочете зберегти файл для завантаження в мережу інтернет, або використання в іншій програмі, збережіть його як окрему копію файлу зображення. Найпоширеніший формат - JPEG, хоча, якщо ви вирішите залишити прозорість, то вам знадобиться формат GIF.

                   • Так само є функція збереження в PDF форматі. Це особливо корисно, якщо зображення в основному складається з тексту, і буде друкуватися на стандартному типі паперу.


                   • Як працювати в Adobe Photoshop
                   • Зберегти для Web. Якщо ви збираєтеся використовувати зображення для завантаження в мережу інтернет, то вам підійде саме ця функція (розташована нижче в меню «Файл»). З нею ви зможете стиснути зображення, або змінити параметри GIF зображення.


                   Cite error lt; cite_error_refs_without_referencesgt ;; $ 2