Як працювати з операціями в Photoshop


Операції - це функція в Photoshop 6 (і вище) і Adobe ImageReady, яка записує і повторює часто виконувані команди і вживані інструменти при роботі в зазначених додатках.

Кроки


 1. Як працювати з операціями в Photoshop
 2. Операції - це послідовність команд, які ви можете записати і пізніше відтворити. Наприклад, ви можете створити операцію, яка відкоригує колір зображення, потім застосує фільтр Контурна різкість і команду Зберегти як ..., Яка збереже файл на жорсткому диску в заданому форматі.

 3. Як працювати з операціями в Photoshop
 4. Також ви можете зберегти дію як файл з розширенням '*.atn ', або зберегти в якості дроплета, який можна буде запустити подвійним кліком, або в одній операції відтворити іншу.

 5. Як працювати з операціями в Photoshop
 6. Зверніть увагу, що Операції можуть включати і дії із застосуванням модальних інструментів, в яких потрібно задавати цифрові значення в діалоговому вікні при виконанні операції. Як Photoshop, так і ImageReady мають набори попередньо встановлених операцій. Ви можете використовувати ці операції в первісному вигляді, змінити їх, або створити свої власні операції.

 7. Як працювати з операціями в Photoshop
 8. Розберіться, як працює Палітра операцій. Палітра операцій дозволяє вам впорядковувати, створювати набори операцій, записувати операції і зберігати записані набори на диск.

 9. Як працювати з операціями в Photoshop
 10. Відкрийте Палітру операцій: Знайдіть в Photoshop / ImageReady кнопку меню Вікно і виберіть Операції. Відкриється діалогове вікно Операцій.
  • Створіть набір операцій: На Палітрі операцій натисніть іконку у вигляді папки в нижній частині панелі, або іконку у вигляді рядків із трикутником у верхньому правому куті панелі. У випадаючому меню виберіть Новий набір. Введіть назву нового набору Операцій:

  • Натисніть кнопку в вигляді квадратика з трикутником в нижній частині панелі, або ту ж іконку у вигляді рядків із трикутником у верхньому правому куті панелі Операцій, і виберіть Нова операція.

  • У діалоговому вікні введіть назву операції і виберіть новий набір операцій, який ви створили в попередньому кроці.


  • Як працювати з операціями в Photoshop
  • Натисніть кнопку Записати. Ваші дії під час роботи в Photoshop записуватимуться, поки ви не натиснете квадратну кнопку Стоп (у нижній частині палітри Операції), яка зупиняє запис.

  Поради


  • Скористайтеся можливістю вставки Точок зупинки. Для цього, в меню палітри «Операції" виберіть "Вставити точку зупинки».

  Вам знадобляться

  • Програма Photoshop починаючи з версії 6.0 до CS6