Як розблокувати об'єкти в InDesign


Блокування об'єкта в Adobe InDesign захищає від випадкового переміщення або видалення елементів. Якщо ви бажаєте змінити текст або художні елементи, то вам необхідно розблокувати відповідну сторінку. Щоб дізнатися, як розблокувати об'єкти в InDesign, дотримуйтесь цього посібника.

Кроки


Метод 1 з 4: Розблокування одиночного об'єкту


 1. Як розблокувати об'єкти в InDesign
 2. Виберіть об'єкт для розблокування. Використовуючи pointer tool або selection tool, клікніть на елемент.

 3. Як розблокувати об'єкти в InDesign
 4. Відкрийте діалогове вікно Object і знайдіть Unlock Position. Ви можете використовувати клавіатуру, натискаючи на Ctrl + Alt + L. Це розблокує сторіночку елемента і дозволить змінити його зміст і положення на сторінці.

Метод 2 з 4: Розблокування групи або декількох об'єктів

 1. Як розблокувати об'єкти в InDesign
 2. Дотримуйтесь попередній процедурі з деякими доповненнями:
  • Розблокування 2 або більше об'єктів: Використовуйте Selection tool; утримуючи Shift, клікніть на потрібні об'єкти. Коли елементи будуть обрані, відкрийте Object і виберіть Unlock Position. Після розблокування об'єктів в InDesign, ви зможете виконати бажані зміни.

  • Розблокування 2 або більше об'єктів одночасно: Використовуйте Pointer tool і виділіть елементи для розблокування. Клікніть на Object, А потім на Unlock Position, і ви зможете виконати бажані зміни.


  Метод 3 з 4: Розблокування шарів

  1. Як розблокувати об'єкти в InDesign
  2. Виберіть шари для розблокування. Під час виконання цього завдання, будьте обережні і не порушуйте ієрархію шарів.
   • Відкрийте панель Layers і клацніть на квадрат в другому зліва вікні, щоб розблокувати або заховати шар.

   • Якщо ви хочете зберегти позицію шарів під час роботи з обраним шаром, то відкрийте меню Layers, А потім клацніть на Lock Others. А також ви можете використовувати команду Alt + клік в Windows або Opt + клік на Mac OS, щоб відобразити меню. Клікніть на квадрат, ліворуч від шару, який бажаєте розблокувати. Коли шар буде розблоковано, квадрат виявиться порожнім. Заблокований шар відображається з перекресленим червоною лінією олівцем у квадраті.

   • Щоб розблокувати всі шари, виберіть команду Unlock All Layers в меню Layers.

   • Не забудьте заблокувати всі верстви після того, як закінчите вашу роботу.


   Метод 4 з 4: Розблокування елементів Майстер-сторінки

   1. Як розблокувати об'єкти в InDesign
   2. Розблокуйте об'єкти Майстер-сторінки, коли захочете змінити однакові для всіх сторінок елементи, такі як номер сторінки, секцію і дата публікації. Виберіть список сторінок з меню Pages. Ви побачите невеликі ескізи сторінок. Над ними будуть знаходиться Майстер-сторінки. Якщо ви зміните елемент на Майстер-сторінці, то всі сторінки документа, що успадкували її формат, також зміняться. Щоб змінити елемент на Майстер-сторінці:
    • Виберіть елемент для зміни на Майстер-сторінці. Елементи Майстер-сторінки мають кордон з розірваними лініями.

    • Утримуйте Command + Shift "на Mac OS, або Ctrl + Shift на PC, і клацніть на об'єкт Майстер-сторінки, який ви хочете розблокувати. Як тільки ви це зробите, елемент буде розблокований.

    • Зробіть зміна елемента Майстер-сторінки. Усі сторінки документа повинні відобразити пророблені зміни.

    • Відкрийте меню Pages і виберіть Override All Master Page Items, Щоб успішно розблокувати елементи для виконання змін на декількох об'єктах.