Як редагувати файл JPG в GIMP


GIMP може викликати складності у початківця користувача, але трохи попрактиковавшись, ви побачите, що редагувати зображення не так вже й важко.

Кроки


    Як редагувати файл JPG в GIMP
  1. Відкрийте малюнок у GIMP. Припускаючи, що ви вже встановили GIMP, ви можете натиснути правою клавішею по зображенню і вибрати 'Редагувати зображення в GIMP'. Або ж відкрийте GIMP і в меню, розташованому вгорі зліва, виберіть 'Файл' і 'Відкрити'. Клацніть двічі по вибраному малюнку.

  2. Як редагувати файл JPG в GIMP
  3. Створіть копію файлу. Вона з'явиться в форматі Gimp, а оригінал залишиться недоторканим. Скопіюйте зображення за допомогою комбінації клавіш CTRL C, а потім клацніть Редагування gt; gt; Вставити як gt; gt; Нове зображення, щоб почати працювати з ним. Виберіть вихідний файл.

  4. Як редагувати файл JPG в GIMP
  5. За допомогою інструментів відредагуйте файл потрібним вам чином. В GIMP є безліч інструментів - наприклад, кисті, заливки, шари, інструменти для обрізання і визначення кольору та інші.

  6. Як редагувати файл JPG в GIMP
  7. Збережіть зображення. Клацніть 'Файл' і виберіть 'Зберегти як'. Збережіть зображення в бажане місце розташування як JPEG. Якщо воно спочатку було JPEG-файлом, при збереженні цей формат буде обраний автоматично. Якщо ж ні, у випадаючому меню вибору формату файлу клацніть по JPEG image.

Поради


  • Завдяки використанню формату файлів Gimp (XCF) ви зможете працювати з шарами та іншими інструментами, які недоступні в JPG. Пам'ятайте, що JPG-зображення не можуть бути прозорими, тільки PNG і GIF.