Як редагувати фотографії в Windows Vista


При збільшенні масштабу фото на комп'ютері, яке виглядало відмінно на камері, воно часто втрачає свою якість, звідси і недоліки: недостатньо освітлення та кольору, об'єкт оформлений не зовсім правильно, або фотографія передержана або недотримана. Ви можете коригувати ці проблеми в Windows Photo Gallery. Якщо вам не подобається те, що ви зробили, ви можете легко повернутися до попереднього стану або скопіювати вихідну фотографію.

Кроки


Метод 1 з 3: Коригувати експозицію і кольору


  Як редагувати фотографії в Windows Vista
 1. Зайдіть в Windows Photo Gallery, натисніть на фотографію, яку хочете відредагувати, щоб вибрати її, а потім натисніть на кнопку виправлення.

 2. Як редагувати фотографії в Windows Vista
 3. Натисніть Автоматично коригувати, якщо хочете, щоб комп'ютер відкоригував яскравість, контраст і колір.

 4. Як редагувати фотографії в Windows Vista
 5. Натисніть коригувати колір і використовуйте повзунок, щоб змінити колірну температуру (процентне співвідношення червоного і синього), інтенсивність кольору (відтінки кольорів) та / або насиченість (інтенсивність кольору).

 6. Якщо вам не подобається якесь із змін, натисніть кнопку Скасувати. Для того щоб скасувати кілька змін, натисніть Стрілку вниз, яка знаходиться поряд з кнопкою Скасувати і виберіть з ряду предметів ті, які ви можете скасувати.

  Як редагувати фотографії в Windows Vista

 7. Як редагувати фотографії в Windows Vista
 8. Щоб відредагувати іншу фотографію, використовуйте кнопки Наступна або Попередня, щоб відобразити додаткові фотографії!

Метод 2 з 3: Обрізати фотографію

 1. Натисніть Обрізати, щоб точно визначити, яку частину фотографії ви хочете залишити, в той час як інші частини будуть видалені.

  Як редагувати фотографії в Windows Vista

 2. Як редагувати фотографії в Windows Vista
 3. Натисніть Налаштувати розмір і виберіть остаточний розмір фотографії.

 4. Як редагувати фотографії в Windows Vista
 5. Використовуйте мишу, щоб перетягнути рамку і включити в неї те, що хочете зберегти. Якщо рамка розташована неправильно, натисніть Вирощують рамку.

 6. Як редагувати фотографії в Windows Vista
 7. Коли фотографія обрізана точно так, як ви хочете, натисніть ОК.

Метод 3 з 3: Видалити "Червоні очі"

 1. Якщо на фотографії має вплив червоних очей, викликаний спалахом камери, використовуйте Регулювання масштабу для збільшення і точно вкажіть місце червоних очей. Потім натисніть Виправити червоні очі.

  Як редагувати фотографії в Windows Vista

 2. Перетяните прямокутник на червону частину ока. Повторіть ці дії з іншим оком.

  Як редагувати фотографії в Windows Vista

 3. Як редагувати фотографії в Windows Vista
 4. Натисніть Назад до галереї, щоб повернутися до галереї фотографій.

Поради

 • Зміни автоматично зберігаються під час вашої роботи, але копія оригіналу зберігається в Галереї фотографій. Щоб скасувати всі свої зміни, натисніть кнопку Файл в редагованому вікні і виберіть Повернути до оригіналу в контекстному меню.

 • Windows Photo Gallery дозволяє тільки основні можливості редагування. Якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​більш сильна редакторська програма, виберіть фотографію, щоб відредагувати, натисніть кнопку Відкрити і виберіть потрібну програму з контекстного меню.

Що вам знадобиться

 • Комп'ютер

 • Windows Vista

 • Фотографії для редагування