Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint


Щоб створити твір мистецтва, не обов'язково мати складне програмне забезпечення на зразок Photoshop! MS Paint, який є у всіх версіях Microsoft Windows, - цілком підходяща для цього програма, за допомогою якої ви можете створювати цікаві картинки. Ця стаття wikiHow розповість вам, як використовувати старі і нові версії цієї програми, а також дасть кілька корисних порад. Отже, почнемо з Кроку 1!

Кроки


Метод 1 з 3: Використання класичного Paint


  Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
 1. Зробіть начерк олівцем. Використовуючи інструмент Олівець, зробіть начерк вашого малюнка. Буде краще, якщо ви будете використовувати будь-який колір, крім чорного.

 2. Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
 3. Намалюйте основні лінії. Використовуючи олівець, намалюйте основні лінії вашого малюнка. Можна зробити це схематично або постаратися і додати їм остаточний вигляд.

 4. Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
 5. Зафарбуйте основним кольором. Використовуючи інструмент Заливка, зафарбуйте ваш малюнок основним кольором. Можливо, вам доведеться збільшувати деякі ділянки малюнка, щоб побачити і зафарбувати всі можливі невеликі порожнечі.
  • Значок інструменту Заливка виглядає як виливається відро фарби.


  • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
  • Намалюйте кордону затінення. Використовуйте Олівець, щоб намалювати лінії, які будуть обмежувати зони затінення. Нічого страшного, якщо вона трохи перетнеться з чорними краями. Це потім можна буде легко поправити. Колір, яким ви малюєте ці лінії, повинен бути таким же, який ви будете використовувати для зон затінення і підсвічування.

  • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
  • Додайте тіні. Використовуйте Заливку, щоб зафарбувати зони затінення, при цьому використовуйте колір трохи темніший основного.

  • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
  • Додайте підсвітку. Використовуйте Заливку, щоб зафарбувати зони підсвічування, при цьому використовуйте колір трохи світліше основного.

  • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
  • Готово! Ви можете додати більше деталей і текстур, але це основа процесу. Продовжуйте практикуватися!

  Метод 2 з 3: Використання нового Paint

   Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
  1. Працюйте з великими розмірами файлів. Так як MS Paint працює з пікселями, якщо ви хочете створити по-справжньому хороший малюнок, вам слід збільшити розмір полотна. Це можна зробити, натиснувши на кнопку зміни розміру і встановивши розміри більше 2000 пікселів.

  2. Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
  3. Зробіть начерк і завантажте його на комп'ютер. Процес буде набагато швидше, якщо ви зробите справжній начерк малюнка і отсканіруете або сфотографуєте його, щоб відправити його на комп'ютер. Ви також можете зробити начерк в самому MS Paint, але в такому випадку краще це робити світло-сірим кольором.
   • Якщо у вас є можливість відсканувати ваш начерк, просто відкрийте файл в програмі MS Paint, щоб доопрацювати його до класного малюнка, але переконайтеся, що у вас десь збереглася і копія відсканованого варіанту (на випадок, якщо ви помилитеся, і вам потрібно буде почати заново).


   • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
   • Намалюйте основні лінії. Використовуючи інструмент Крива лінія, зробіть основні лінії малюнка, використовуючи чорний колір. Знайдіть значок з довгою кривою лінією (схожою на брови) і клікніть на початку і кінці лінії. Потім, використовуючи мишу, захопіть отриману рівну лінію і вигніть її в дугу відповідно до вашого начерком. Повторюйте дії, поки ваш малюнок не буде повністю відтворено в чорному кольорі.
    • Використання саме чорного кольору дуже важливо. Ви завжди зможете змінити колір цих ліній обведення потім, але поки робіть їх чорними.


    • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
    • Приберіть чорнові лінії. Пора позбутися ліній початкового начерку! Натисніть Виділити, клацніть правою кнопкою миші на малюнку і потім виберіть Інвертувати кольору. Потім перемкніть з кольорового в чорно-білий формат, вибравши Файл gt; Властивості. Натисніть OK, нехай переключиться режим, а потім таким же способом поверніть рисунок в кольоровий режим. Тепер ще раз інвертуйте малюнок, і у вас вийде чиста картинка.
     • Може бути корисним зберегти копію, на якій просто чорні лінії, особливо якщо ви потім допустите помилку і вам потрібно буде ці лінії відновити.


     • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
     • Зафарбуйте основним кольором. Використовуючи інструмент Заливка, зафарбуйте ваш малюнок основним кольором. Переконайтеся, що зафарбував крихітні ділянки, які можуть знаходитися між близько розташованими або пересічними під кутом лініями.

     • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
     • Додайте тіні, підсвічування і півтони. Тепер найцікавіше. Виділіть все і скопіюйте ваш малюнок в такому вигляді, який він зараз є. Потім виберіть ділянку, який ви хочете затінити (скажімо, волосся). Виберіть основний колір цієї ділянки і встановіть його для Кольори 2. Потім зробіть Кольором 1 колір затінення. Для отрисовки кордону затінення використовуйте будь-який вподобаний інструмент. Не турбуйтеся про те, що вийдете за межі чорних ліній! Просто обведіть область (яка зафарбована основним кольором).

     • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
     • Створіть верстви. Тепер час позбутися від квітів, які виходять за межі ліній! Зменшіть масштаб так, щоб бачити весь малюнок, Натисніть Виділити, клацніть правою кнопкою миші на малюнку і вставте рисунок, скопійований раніше. А тепер трохи магії. Натисніть на стрілочку під кнопкою Приватна. Потім встановіть галочку Прозоре виділення. Та-дам!

     • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
     • Продовжуйте, поки не закінчите. Повторюйте цей процес для кожної ділянки і кожної тіні, поки не станете задоволені результатом!

     Метод 3 з 3: Вивчення того, що ви можете зробити

      Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
     1. Працюйте з урахуванням обмежень програми. Ви повинні пам'ятати, що MS Paint - це не Photoshop. Не чекайте, що ваші малюнки будуть виглядати як намальовані в Photoshop. Ви можете створювати красиві картинки, але вони виглядають цілком певним чином. Прийміть це як є. Вам також слід пам'ятати, що файли зберігаються з гіршою якістю, ніж в таких програмах як Photoshop, тому не чекайте, що їх можна буде роздрукувати у високому дозволі і з гарною якістю.

     2. Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
     3. Робіть ті зміни, які можете зробити. Знайте, які зміни ви можете зробити в такому існуючому зображенні, як фотографія. MS Paint - це не Photoshop, але з його допомогою можна зробити деякі хитрощі. Наприклад, ви можете зробити наступне:
      • Обрізати зображення. Обрізка в MS paint насправді набагато простіше, ніж в інших програмах, так як вам потрібно всього лише перетягнути кути зображення.

      • Приховати невеликі проблеми. Копіювання і вставка невеликих виділених шматочків зображення допоможе легко заліпити деякі невеликі недоліки зображення, якщо ви, звичайно, досить терплячі.

      • Відкоригувати ефект червоних очей. Якщо у вас є невеликі ділянки з темними пікселями, ви можете просто скопіювати і вставити, або якщо ви відчуваєте, що можете це зробити інструментами для малювання, то позбавлення від ефекту червоних очей цілком здійсненне завдання в таких програмах як MS Paint.


      • Як малювати і розфарбовувати за допомогою Microsoft Paint
      • Поекспериментуйте з іншими програмами. Якщо ви використовуєте MS Paint просто тому, що думаєте, що не зможете дістати кращу програму, не турбуйтеся. Є кілька варіантів. Обов'язково перевірте ось ці варіанти, які можуть допомогти вам на вашій дорозі до майстерності малювання:
       • Одна з програм, яка може бути вам корисна - це безкоштовна програма Oekaki. По виду вона нагадує MS Paint, але має більше можливостей. Вам навіть не обов'язково щось скачувати. На багатьох сайтах Oekaki працює як аплет, що запускається на вашому браузері. Ця програма дозволить вам створювати справжні шари, як в Photoshop, а це означає, що ви зможете створювати більш красиві картини.

       • Якщо ви хочете використовувати більш потужну програму, але не хочете платити за Photoshop, є й інші варіанти. Paint Tool Sai, Manga Studio і багато інших програм, які схожі з Photoshop, можна купити всього за $ 20-50 (700 - 1800 руб).


       Поради

       • Збереження у форматі GIF підійде для рівних квітів (тобто для малюнків без затенений) і анімації, PNG найкраще підходить для робіт з затінених, а JPEG найкраще для фотографій. Використовувати BMP не рекомендується, тому що ви швидше за все втратите в якості кольору. Майте це на увазі, коли будете зберігати свої малюнки.

       • Попрактикуйтесь і побалуйте з іншими інструментами, поки ви їх не освоїте.

       • Ви можете збільшувати і зменшувати масштаб, якщо вам незручно працювати з малюнком, просто натиснувши Вид і потім Масштаб в лівому верхньому кутку екрану.

       • При використанні інструменту Заливка переконайтеся, що всі пікселі одного кольору з'єднані між собою. Використання заливки в разі прогалин у граничної лінії призведе до того, що зафарбував і інші ділянки.

       • Повторення - мати навчання!

       Що вам знадобиться

       • Microsoft Paint