Як зробити візитку в Adobe Illustrator


Якщо ви новачок в величезної компанії або недавно почали працювати на себе - у вас повинні бути візитки, щоб ефективно рекламувати себе! Дотримуйтесь цієї простої інструкції, щоб дізнатися, як створити власну візитку з допомогою Adobe Illustrator.

Кроки


  Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 1. Створіть для візитки шаблон 90х50 мм. На ілюстрації ви побачите три кольорові лінії. Перша чорна лінія (лінія безпеки - ваш текст, логотип та інші елементи повинні бути розміщені всередині цієї лінії). Створіть лінію безпеки, використовуючи інструмент прямокутника, і задайте розмір 90х50 мм. Друга лінія - це лінія обрізки (яка йде навколо вашої карти і повинно бути трохи більше, ніж лінія безпеки приблизно на 5 мм. Третя синя лінія - припуск. Розширте всі елементи саме до цієї синьої лінії.

 2. Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 3. Переконайтеся, що у вас включена сітка. Якщо ні, то включите її: Вид gt; Направляючі gt; Показати.

 4. Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 5. Не забудьте встановити режим документа в CMYK. Щоб зробити це зайдіть в меню Файл gt; Колірний режим документа gt; CMYK і створіть набір ліній для меж вашої робочої області.

 6. Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 7. Якщо колір вашої сітки складно розглянути, ви можете змінити його тут Редагування gt; Установкіgt; Направляючі і сітка. Не забувайте поміщатися в область чорної лінії, а потім не забудьте видаліть цю лінію і лінію обрізки.

 8. Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 9. Змоделюйте вашу візитку. Ви можете створити зображення, за допомогою таких інструментів як коло, зірка і прямокутник.

 10. Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 11. Ви можете створювати й інші варіанти зображень. Використовуйте для цього різні інструменти, наприклад, перо, олівець чи інструмент лінії.

 12. Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 13. Створіть ваш текст. Використовуючи інструмент Текст. Ви можете налаштувати текст за допомогою інструменту Символи. Якщо у вас є логотип, то вставте його так Файлgt; Помістити gt; і виберіть ваш логотип серед доступних зображень.

 14. Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 15. Розфарбуйте ваш фон, якщо хочете. Постарайтеся підібрати його до вашого тексту і елементам візитки.

 16. Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 17. Виділіть всі тексти і зайдіть в меню Текст gt; Створити контур. Цей крок зробить ваші тексти векторними, завдяки чому ви зможете відкривати макет в інших програмах без "збивання" шрифту.

 18. Як зробити візитку в Adobe Illustrator
 19. Надрукуйте пару копій вашої візитки на принтері, щоб переконатися, що текст не занадто малий або занадто великий. Збережіть файл у форматі AI, а потім збережіть новий файл як EPS. Ваш файл готовий до друку!