Як зробити візитку в Photoshop на свій смак


Втомилися від стандартних шаблонів візиток? Ця стаття навчить вас тому, як за допомогою Photoshop можна створити свою власну візитку - креативну, чіпляє і готову до друку!

Кроки


  Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 1. Створіть шаблон відповідного розміру. Відкрийте в Photoshop нове зображення і задайте його розмір рівним 8.4 і 5 сантиметрів відповідно. Дозвіл - 200 пікселів на дюйм або вище. В результаті у вас вийде візитка розміром 8х5, 0,4 см. - Це для підстраховки, щоб переконатися, що фарба розтечеться і по краях (тобто що білих кордонів при обрізанні не буде).

 2. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 3. Створіть напрямні для областей заливки і роботи. Включаються напрямні через меню View gt; Rulers. По правому кліку на лінійку можна вибрати одиниці виміру. Хочете, будуть сантиметри, хочете - дюйми, це не критично. Далі ми призводитиме розміри в дюймах. Тепер задайте дві горизонтальні напрямні, одну на 0,125, другу на 2,125 дюйма. Створіть дві вертикальні напрямні - на 0,125 і 3,625 відповідно. Ці лінії будуть показувати кордону вашої візитки. Також ви можете створити напрямні для робочої області всередині області заливки, щоб упевнитися, що текст не підходить надто близько до країв.

 4. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 5. У новому шарі створіть фонове зображення. Виберіть інструмент завдання градієнта, клікніть на меню зліва, щоб погратися з квітами. Виберіть фон, на якому буде добре видно текст. Використовуючи градієнт, проведіть лінію через все зображення, щоб задати градієнтний перехід між квітами. Щоб перехід був різкіше, намалюйте більш коротку лінію.

 6. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 7. Подумайте над шаблоном тексту. Як мінімум, вам потрібно вказати ваше ім'я, посаду, назву / логотип компанії та контактну інформацію. Якщо ви володієте або працюєте на підприємство малого бізнесу, не зайвою буде строчка, яка описувала, чим саме займається підприємство.

 8. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 9. Кожен фрагмент тексту доставте на новий шар за допомогою інструменту "Текст". Для імені та назви компанії використовуйте шрифт побільше, щоб виділялося. Шрифти, стилі - тут вже на ваш смак. Контактну інформацію можна і менш крупно вказати. Врахуйте, що текст повинен читатися без проблем - люди не повинні ворожити, що це у вас там в електронній адресі - рядкова L або 1.

 10. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 11. За бажанням, додайте логотип компанії. Якщо у вас є логотип компанії, відкрийте його в Photoshop, скопіюйте (при необхідності можете зменшити розмір) за допомогою Quick Selection Tool так, щоб виділити якомога ближче до логотипу. Потім інвертуйте виділення (Ctrl + Shift + I) і видаліть фон. Тепер логотип готовий (або майже готовий) до використання в візитці.

 12. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 13. Щоб візитка виглядала професійніше, можна додати текстові ефекти. Правий клік на шар з текстом викличе вікно Blending Options. Виберіть Bevel and Emboss, задайте глибину 2-3. Темний текст на світлому тлі можна прикрасити за допомогою Outer Glow. Якщо задати колір трохи світліше фонового, задати розмір і спред трохи менше, то можна домогтися ефекту ледь помітного світіння, а не величезного гало навколо. Світлий текст на темному тлі виграє від ефекту Drop Shadow. Знову ж, спред і розмір зробіть поменше, пограйте з дистанцією відкидання тіні - і все буде красиво.

 14. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 15. За допомогою кистей Прикрасьте фон. Великі абстрактні кисті, за кольором збігаються з кольором градієнта в центрі, допоможуть створити приємний оку виразний ефект. Інший варіант - викликати меню Blending Options для шару з кистями, вибрати Gragient Overlay і модифікувати градієнт з урахуванням фонових кольорів. Можна використовувати більш кольорові кисті, але тоді їх треба зробити прозорішими. Кисті можуть зробити вашу візитку шедевром - головне, щоб це не заважало читати написаний на ній текст.

 16. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 17. Додайте зображення в тему. Ними можна вдало закрити порожні місця. Відкрийте ваше зображення (або те, на використання якого у вас є дозвіл), виділіть потрібну частину і вставте його до себе на візитку. Можна зробити цілий колаж з використанням різних кистей і зображень. Розміщуйте фрагменти на окремих шарах, в кінці об'єднаєте ті верстви. Скопіюйте отримане зображення на новий шар вашої візитки і зменшіть прозорість до 30-40%.

 18. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 19. За бажанням, додайте кордон. Намалюйте прямокутник по напрямних за допомогою Rectangle Tool. Малювати починайте від верхнього лівого кута, вибравши path style. Потім виберіть просту кисть розміром в 5-10 пікселів. На панелі Paths в палітрі шарів виберіть правим кліком Work Path, потім Stroke Path, потім Brush. До кордону також можна додати опції з меню Blending Options.

 20. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 21. TДоработайте зовнішній вигляд візитки. Можливо, вам захочеться щось змінити, щось прибрати, щось додати ... загалом, доводите візитку до розуму, щоб все з усім поєднувалося і подобалося вам.

 22. Як зробити візитку в Photoshop на свій смак
 23. Збережіть файл. Коли візитка (на ваш погляд) стала шедевром, збережіть її в .psd-форматі (щоб можна було внести в неї потім зміни) і в форматі PDF (або будь-якому іншому, відповідному для друку). Головне, не забудьте сказати в ательє, де будете роздруковувати, який у вашій візитки розмір і що там є область заливки.

Поради


 • Працюйте в масштабі 100%, щоб все розмиті або пікселізовану фрагменти були видні відразу.

 • Додаючи до візитці взяті ззовні зображення, переконайтеся, що у них достатньо високий дозвіл - інакше вони будуть виглядати погано.

 • Для кожного додається вами об'єкта створюйте новий шар, навіть для тексту. Так вам буде зручніше переміщати об'єкти, додавати до них ті чи інші стилі й ефекти, а також видаляти їх.

Попередження

 • Не використовуйте захищені авторським правом зображення, не отримавши відповідні дозволи.

 • Використовуючи авторські кисті, зв'яжіться з автором і спробуйте отримати його дозвіл на такого роду використання.