Як зробити листівку в Adobe Illustrator


Хочете відправити унікальну, креативну листівку комусь у їх день народження, свята або просто так? Використовуйте це просте керівництво, щоб зробити листівку в Adobe Illustrator!

Кроки


  Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 1. За допомогою інструменту Rectangle tool (Прямокутник) створіть робочу область листівки. Листівки, як правило, мають стандартний розмір 5 дюймів на 7 дюймів (показана тут як прямокутник №1), так що ви повинні тримати елементи вашого тексту / фото у межах цієї Safety line (Безпечної лінії). Прямокутник № 2 є Cutting line (Лінія вирізки) або допуску навколо вашої листівки, і повинен бути більше, ніж ваша лінія Safety line, Близько 0,25 дюйма.

 2. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 3. Зробіть свій прямокутник №2 в якості орієнтира. Натисніть на лінію №2 і виберіть View gt; Guides gt; Make Guides. Створіть ще одну лінію. Ця лінія є лінією друку, розширюючи колір фону повністю до країв вашої листівки. Встановіть її більше, ніж ваша лінія вирізки, близько 0,25 дюйма, таким чином вона служить іншим орієнтиром.

 4. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 5. Ваша робоча область повинна виглядати так, як на наступному малюнку. Пам'ятайте, №1 є Safety line, №2 - Cutting line і №3 - Bleeding line.

 6. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 7. Намалюйте будь-яку картинку, яка вам подобається. Загальний вигляд буде, звичайно, залежатиме від типу листівки, яку ви хочете відправити. Ця листівка є прикладом вітальною листівкою, тому картинка буде з повітряних куль. Щоб створити зображення повітряної кулі або будь-якого іншого круглого об'єкта використовуйте інструмент еліпс, як показано тут.

 8. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 9. Використовуйте прямий інструмент вибору, щоб налаштувати форму. У цьому прикладі боку гуртка звужуються вниз, так він починає нагадувати повітряну кулю.

 10. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 11. Щоб додати інші елементи на свою первинну форму, використовуйте будь-який з інструментів форми або навіть інструмент для малювання від руки. Тут намальований маленький трикутник і розташований в нижній частині кульки, як показано, потім плавно сполучений з допомогою Pathfinder gt; Add to shape area gt; Expand.

 12. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 13. Розфарбуйте ваше зображення, використовуючи інструмент градієнта. Для червоного хамелеона з невеликою кількістю блиску встановіть перший колір: C = 1, M = 90, Y = 50, K = 0 і другий колір на білий, з кордоном штриха = none. Використовуйте режим Radial mode для завершення цього кроку.

 14. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 15. Якщо ви хочете кілька таких форм, можна продублювати ваше зображення. Створіть нове коло і зробіть його подібним тіні. Потім виберіть коло і скопіюйте оригінальний повітряна куля і перейдіть в Pathfinder gt; натиснути в Minus Front (так званий subtract from shape area - відняти з форми області) gt; Expand. Перетягніть тінь на початковий повітряна куля і виберіть Multiply для прозорості. Можливо, ви захочете змінити колір.

 16. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 17. Ви також можете зробити ваші фігури різних кольорів або можете додати тіні за допомогою Pen tool. Використовуйте олівець, щоб намалювати тонкі лінії або інші деталі, як тут ниточки на повітряних кулях.

 18. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 19. Якщо ви хочете написати над частиною або всім вашим зображенням, розташуйте їх у робочій області. Виберіть потрібну частину, в якій хочете написати, і встановіть її прозорість Transparency = 30, або більше, якщо хочете, щоб фон був блідіший.

 20. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 21. Використовуйте інструмент Type tool, Щоб написати свій текст. Якщо ви хочете якийсь ефект для тексту, який ввели, можете зайти в меню Effect і вибрати його звідти.

 22. Як зробити листівку в Adobe Illustrator
 23. Роздрукуйте копію зразка вашої листівки. Це покаже вам, чи є ваш текст занадто маленьким або занадто великим, або ваші зображення виглядають дивно так, як ви розташували їх. Якщо ви задоволені виглядом листівки, вперед - і роздруковуйте, втім, стільки, скільки вам потрібно. Вітаємо - ви успішно створили свою власну листівку в Adobe Illustrator!