Як зробити скріншот знімок екрана


Скріншоти дисплея можуть допомогти в усуненні неполадок або поділитися пам'ятними моментами з друзями. Майже будь-який пристрій з дисплеєм здатне зробити знімок екрана. Ця стаття розповість, як зробити знімок екрана на різних пристроях.

Кроки


Метод 1 з 4: Знімок екрану в Microsoft Windows


  Як зробити скріншот знімок екрана
 1. Знімок всього екрану. Щоб зробити знімок екрана всього вашого монітора, натисніть клавішу Print Screen. Ця назва може записуватися по іншому (скорочено), а клавіша, як правило, розташована між клавішами F12 і Screen Lock. Можливо, вам доведеться використовувати клавішу Function або Fn, якщо ви використовуєте ноутбук.
  • Зображення буде скопійовано в буфер обміну. Ви повинні вставити скріншот в Paint або документ, щоб побачити і відредагувати його.Як зробити скріншот знімок екрана


  • Як зробити скріншот знімок екрана
  • Знімок повного екрану в Windows 8. Якщо ви використовуєте Windows 8, ви можете натиснути клавішу Windows + Print Screen, щоб зберегти скріншот безпосередньо у файл (тобто вам не потрібно спочатку вставляти скріншот в Paint). Цей файл збережеться в папці Скріншоти з папки Зображення. Папка буде створена, якщо вона не існує.

  • Як зробити скріншот знімок екрана
  • Скріншот активного вікна. Якщо вам потрібно зробити скріншот активного вікна, утримуйте Alt при натисканні на Print Screen. Таким чином ви зробите скріншот будь-якого вікна, яке в даний час активно (а не всього екрану).
   • Ви як і раніше повинні вставити скріншот в Paint або в документ, перш ніж зможете зберегти зображення.Як зробити скріншот знімок екрана


   Метод 2 з 4: Знімок екрану в Mac OS X

    Як зробити скріншот знімок екрана
   1. Знімок всього екрану. Для знімка всього екрану і збереження його у файлі на робочому столі натисніть Command + Shift + 3. Ви почуєте звук спрацьовування затвора (як у фотоапарата) і файл зі скріншотом всього екрану з'явиться на вашому робочому столі. Він буде названий Screen Shot lt; датаgt;.
    • Якщо ви хочете скопіювати скріншот в буфер обміну замість збереження його у файлі, натисніть Command + Control + Shift + 3. Зображення буде скопійовано в буфер обміну і ви можете вставити його в документ або в редактор зображень.Як зробити скріншот знімок екрана


    • Як зробити скріншот знімок екрана
    • Знімок частині екрана. Якщо ви хочете зробити скріншот частині екрана, натисніть Command + Shift + 4. Курсор перетвориться в невеликий цілевказувач і ви зможете перетягнути рамку на ту частину екрану, яка буде збережена. Використовуйте це, якщо вам потрібно зняти тільки частину екрану або щоб переконатися, що конфіденційна інформація не потрапила на скріншот.
     • Як тільки ви відпустите кнопку миші, ви почуєте звук спрацьовування затвора і зображення буде збережено у файлі на робочому столі.Як зробити скріншот знімок екрана


     • Як зробити скріншот знімок екрана
     • Знімок певного вікна. Якщо ви хочете зробити скріншот певного вікна, натисніть Command + Shift + 4. Курсор перетвориться в невеликий цілевказувач, але замість того, щоб перетягувати рамку, натисніть пробіл. Це перетворить курсор в значок камери. Натисніть на вікно, скріншот якого ви хочете зробити.
      • При натисканні ви почуєте звук спрацьовування затвора і зображення буде збережено у файлі на робочому столі.Як зробити скріншот знімок екрана


      Метод 3 з 4: Знімок екрану на мобільних пристроях

       Як зробити скріншот знімок екрана
      1. Скріншот на iPad або iPhone. Щоб зробити знімок екрана, натисніть і утримуйте кнопки Power і Home протягом однієї секунди. Ви повинні почути звук затвора та скріншот збережеться в папці з фотографіями.

      2. Скріншот на Android пристрої. Процедура варіюється від пристрою до пристрою і не всі Android пристрої підтримують скріншоти. Майже будь-який пристрій, що використовує Ice Cream Sandwich (4.0) або більш пізню версію, підтримує скріншоти. Скріншоти можна подивитися в папці з фотографіями.
       • Samsung Galaxy: натисніть і утримуйте кнопки Power і Home протягом однієї секунди. Ви почуєте звук затвора.Як зробити скріншот знімок екрана

       • HTC One: натисніть і утримуйте протягом однієї секунди кнопки Power і Home або кнопки Power і Volume Down.Як зробити скріншот знімок екрана

       • Nexus 4 і Kindle Fire: натисніть і утримуйте протягом однієї секунди кнопки Power і Volume Down.Як зробити скріншот знімок екрана


       Метод 4 з 4: Знімок екрану в Linux

        Як зробити скріншот знімок екрана
       1. Спробуйте використовувати клавішу Print Screen. Клавіша, як правило, розташована між клавішами F12 і Screen Lock. Можливо, вам доведеться використовувати клавішу Function або Fn, якщо ви використовуєте ноутбук. Більшість популярних дистрибутивів Linux, таких як Ubuntu або будь-який інший дистрибутив GNOME, підтримує функцію Print Screen. Натиснувши на клавішу, скріншот збережеться у файлі в папці, яку ви вкажіть.

       2. Як зробити скріншот знімок екрана
       3. Знімок екрану з терміналу. Відкрийте термінал і введіть наступну команду: sleep 3s; import -window root screenshot.jpg. Це створить файл зі скріншотом на робочому столі після трисекундній затримки, тому ви можете закрити всі вікна, які не повинні з'являтися на знімку.
        • Ви можете змінити параметри відповідно до ваших потреб. Якщо ви хочете збільшити час затримки, змініть число після слова sleep. Якщо ви хочете змінити ім'я файлу зі знімком, введіть інше ім'я. Ви також можете змінити розширення файлу і зробити його .jpg.

        • Файл зі знімком збережеться в папці, з якою ви в даний момент працюєте.


        • Як зробити скріншот знімок екрана
        • Використовуйте програму стороннього розробника. Майже кожна збірка програму, яка може робити і редагувати скріншоти.

        Поради

        • Перед тим, як зробити знімок екрана, переконайтеся, що на екрані немає ніякої важливої ​​або особистої інформації.