Як зробити знімок екрана скріншот


Знімки екрану (або скріншот) корисні для багатьох цілей. Прочитайте цю статтю, якщо ви хочете знати, як зробити знімок екрана в різних операційних системах і на різних пристроях.

Кроки


Метод 1 з 3: У Windows


 1. Переконайтеся, що ваш екран показує те, що ви хочете зняти і ніщо не заважає зображенню.


 2. Як зробити знімок екрана скріншот
 3. Натисніть кнопку Print Screen на клавіатурі.

 4. Як зробити знімок екрана скріншот
 5. Відкрийте програму для редагування зображень. Відкрийте Paint або іншу програму для редагування зображень за вашим вибором (наприклад, Photoshop).

 6. Як зробити знімок екрана скріншот
 7. Вставте зображення. Клацніть правою кнопкою миші у відкритому вікні програми і в меню виберіть «Вставити» (або використовуйте клавіші Ctrl-V).

 8. Як зробити знімок екрана скріншот
 9. Збережіть файл в потрібному форматі. JPEG є найбільш універсальним форматом.

Метод 2 з 3: В OS X (комп'ютери Apple)

 1. Переконайтеся, що ваш екран показує те, що ви хочете зняти і ніщо не заважає зображенню.

 2. Знімок екрану і моментальне збереження. Ви можете зробити знімок екрана так, щоб він відразу зберігся на робочому столі (зазвичай у форматі PDF). Є кілька способів зробити це, кожен з яких дає різний результат.
  • Натисніть Command-Shift- 3, щоб зробити знімок всього екрану.

  • Натисніть Command-Shift- 4, щоб зробити знімок тільки частині екрана. На екрані з'явиться хрестик, після чого ви можете клацнути по ньому, перетягнути і таким чином виділити частину екрану, знімок якої ви хочете зробити. Знімок збережеться, як тільки ви відпустите кнопку миші. При перетягуванні ви можете натиснути пробіл, щоб перетягнути виділену область кудись в інше місце, клавішу shift, щоб перетягнути тільки один край, або клавішу option, щоб закріпити центр і перетягнути кути.

  • Натисніть Command-Shift -4-пробіл, щоб зробити знімок тільки одного вікна. Після натискання Command-Shift- 4 натисніть на пробіл і у вас з'явиться можливість вибрати те вікно, знімок якого потрібно зберегти. Це вікно не обов'язково має бути повністю видно на екрані.


  • Знімок екрана в буфері обміну. Будь-який з перерахованих вище команд можна передати знімок екрана в буфер обміну, натиснувши клавішу Control. Наприклад, Command-Control-Shift -3 буде передавати знімок всього екрану в буфер обміну. Потім цей знімок екрана може бути вставлений в вашу програму для редагування зображень.

  Метод 3 з 3: На мобільних пристроях

  1. Зробіть скріншот на Galaxy Tab 2. Це робиться дуже просто: одночасно натисніть на кнопку харчування і кнопку зменшення гучності і утримуйте їх протягом 1 або 2 секунд. Скріншот збережеться в тому ж місці, де і інші ваші фотографії.
   • Цей метод також працює на пристроях під управлінням Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) і більш нових версіях.


   • Зробіть скріншот на IPad. Це робиться дуже просто: одночасно натисніть на кнопку Home (квадратна кнопка внизу екрану) і кнопку Sleep / Wake (розташована на верхньому торці) і утримуйте їх протягом 1 або 2 секунд. Скріншот збережеться в тому ж місці, де і інші ваші фотографії.

   • Зробіть скріншот на Iphone 4. Це робиться дуже просто: одночасно натисніть на кнопку живлення або кнопку блокування і на кнопку Home і утримуйте їх протягом 1 або 2 секунд. Скріншот збережеться в тому ж місці, де і інші ваші фотографії.

   • Зробіть скріншот на Iphone 5. Це робиться дуже просто: натисніть на кнопку живлення або кнопку блокування і на кнопку Home два рази. Скріншот збережеться в тому ж місці, де і інші ваші фотографії.

   Поради

   • Ви можете зберігати зображення з Youtube та інших сайтів за допомогою функції Ножиці в Microsoft Windows.