Як зробити годинник в Adobe Illustrator


Дотримуйтесь даної інструкції, щоб дізнатися, як намалювати годинник, використовуючи Adobe Illustrator.

Кроки


 1. Відкрийте Adobe Illustrator і створіть новий документ, використовуйте ellipse tool, встановіть розмір 500x500 пікселів, у вас повинен вийти ідеальний коло.{{Largeimage | step Step 1 86.jpg

 2. Зафарбуйте його, використовуючи Gradient Tool, ви можете використовувати колірний моди CMYK або RGB, в цьому прикладі використовувався RGB. Встановіть кольору таким чином: перший колір на R = 227, G = 165, B = 22; другий колір на R = 174, G = 128, B = 6, використовуйте радіальний режим.

  Як зробити годинник в Adobe Illustrator

 3. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 4. Для додавання текстури до ваших годинах, скопіюйте ваш коло і натисніть на effectgt; texturegt; texturizer, виберіть полотно і встановіть Scale на 100%, Relief 10 і Top light.

 5. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 6. Поставте його на першому колі, на передній план і встановіть на примноження. Зробіть його трохи менше, захопіть кут, використовуючи інструмент вибору і трохи збільште розмір. Не забувайте затискати Shift, щоб зберегти пропорційність форми.

 7. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 8. Скопіюйте інше коло, зробіть його менше, за вашим бажанням - це циферблат ваших годин і потім пофарбуйте його в такий же колір, як і перший круг. Встановіть його в центрі.

 9. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 10. Скопіюйте ще один друг, встановіть наступні кольори, перша позиція R = 225, G = 225, B = 225; наступна позиція R = 217, G = 217, B = 217, біла межа 3 pt. Вставте ще одне коло і змініть розмір, щоб співпасти з розмірами циферблата

 11. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 12. Намалюйте маленький і тоненький прямокутник. Зафарбуйте його коричневим кольором. Це форма буде основою формою для метрики циферблата, продублюйте їх, використовуючи Rotate Tool

 13. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 14. Натисніть на тонкий прямокутник і виберіть Rotate Tool, натисніть на центр прямокутника, впишіть 360/12 в поле кута і скопіюйте.

 15. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 16. Ви побачите новий прямокутник, як на картинці зліва, скопіюйте його, натискаючи на Ctrl + D

 17. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 18. Створіть новий маленький коло і виберіть Rounded Rectangle Tool і намалюйте кілька пальчиків різних розмірів. Заповніть кожен з них кольором за вашим бажанням.

 19. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 20. Поверніть і помістіть дані форми на циферблаті.

 21. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 22. Скопіюйте ці форми і перефарбуйте в світло-сірий колір, потім, пересуньте за оригінальні форми - вони будуть тінями ваших стрілок.

 23. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 24. Скопіюйте і вставте іншу копію годинника, пофарбуйте в світло-сірий колір, вона буде тінню ваших годин

 25. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 26. Скопіюйте і вставте іншу копію циферблата, використовуйте Ellipse tool, щоб намалювати тимчасову форму, що пролягає через коло, як на картинці, виберіть всі і відкрийте pathfinder, використовуйте Add to shape area tool і потім натисніть expand.

 27. Як зробити годинник в Adobe Illustrator
 28. Поставте її на циферблат і встановіть на примноження.