Як стискати зображення за допомогою Easy Thumbnails


Іноді досить просто пояснити все на словах, але часом при написанні статті потрібні ілюстрації. Наше керівництво пояснить вам, як стискати зображення і змінювати їх розмір за допомогою безкоштовної програми Easy Thumbnails.

Кроки  1. Виберіть формат файлу. Дуже зручно ілюструвати статтю картинками, але перед закачуванням зображень потрібно прийняти кілька рішень. І перше з них стосується формату. Який формат зручніше - .jpg, .jpg, .jpg? У цій статті ми розповімо про те, як зберегти .jpg.


  2. Обміркуйте розмір файлу. Розмір має значення для користувачів в тих місцях, де все ще працює повільний Інтернет - 120Кб викачуватиметься у них вічно.


  3. Розмір зображень повинен бути таким, щоб вони містилися на екрані з роздільною здатністю 640x480. А оскільки ваша стаття явно потребує ще і в тексті, кожне зображення повинно займати менше половини цього розміру.


  4. Скачайте і встановіть Easy Thumbnails з сайту за адресою http://www.fookes.com/ezthumbs/index.php. Майте на увазі, що ця програма працює тільки з Microsoft Windows. Користувачам Mac і Linux слід знайти інші програми.


  5. Подивіться на малюнок №1. Переконайтеся в тому, що в «Files of Type» виставлено «All Images». У розділі «Look In» вкажіть шлях до папки, де зберігаються файли. Потім клікніть один раз на зображення, яке хочете відредагувати. Ви побачите, що воно з'явилося справа. У «Save in» клікніть кнопку «...» і збережіть файл у потрібну папку. Клацніть на вкладку налаштувань.


  6. Подивіться на малюнок №2. Клацніть на вкладку «Preview Output», де ви можете перевірити, як будуть виглядати зміни. У настройках вкажіть максимальну ширину (Max width) і максимальну висоту (Max height). Найкраще дотримуватися 400 пікселів. Тепер змініть «Resize» на «Shrink to fit».


  7. Змініть настройки стиснення. У розділі «JPEG quality» пересуньте лінійку на найнижчий рівень, поки зображення зовсім не зіпсується. Поступово наведіть назад, поки воно не стане відносно терпимим.


  8. Слідкуйте за розміром отриманого файлу, зазначеним у заголовку.brgt;


  9. Максимально знизивши якість зображення, можна зберегти файл. Клікніть на кнопку «Make». Зображення збережено у вибрану вами папку. Це все! Закачайте картинки на сайт wikiHow за допомогою Toolbox.

Поради


  • Easy Thumbnails - це безкоштовна програма, цілком здатна впоратися із завданнями в Інтернеті. Існують, однак, програми, що дають кращі результати. Більшість з них платні.