Як скачати Adobe Photoshop Express і почати ним користуватися


Хочете скористатися деякими опціями Adobe Photoshop, але не можете собі дозволити придбати цю програму? Adobe Photoshop Express дасть вам скористатися деякими його функціями без необхідності сплати захмарною суми грошей!

Кроки


  Як скачати Adobe Photoshop Express і почати ним користуватися
 1. Перейдіть на сторінку завантаження програм Adobe Photoshop. Ви побачите кілька комерційних пропозицій. Прокрутіть трохи сторінку, поки не побачите посилання на Photoshop Express.

 2. Як скачати Adobe Photoshop Express і почати ним користуватися
 3. Клікніть Launch («запустити»). Вам буде потрібно створити аккаунт. Як тільки ви це зробите, ви будете перенаправлені до онлайн додатком.

 4. Як скачати Adobe Photoshop Express і почати ним користуватися
 5. Почніть з додавання зображень, з якими будете працювати. Ви можете взяти їх з онлайн джерел або зі свого комп'ютера. Вам буде потрібно авторизувати доступ до до своїх онлайн аккаунтам.

 6. Як скачати Adobe Photoshop Express і почати ним користуватися
 7. Клікніть Edit («редагувати»). Це активує кілька операцій, які ви зможете справити зі своїм зображенням.

 8. Як скачати Adobe Photoshop Express і почати ним користуватися
 9. Внесіть свої правки. Вони будуть застосовані до вихідного зображення. Тобто, якщо ви обробляли зображення з Flickr, вони будуть змінені у Flickr. Переконайтеся в тому, що ви хочете їх замінити.

 10. Як скачати Adobe Photoshop Express і почати ним користуватися
 11. Зверніть увагу на функцію 'Decorate' («прикрасити»). Вона дозволяє зробити багато чого з вашим зображенням. Ви можете додати до нього текст, рамки і багато всього іншого.

 12. Як скачати Adobe Photoshop Express і почати ним користуватися
 13. Збережіть копію. Якщо ви не хочете, щоб оригінальне зображення було замінено, ви можете вибрати варіант збереження Save a copy («зберегти копію»). Ваша копія також буде збережена в тому ж місці, що й джерело фотографії.