Як змішувати кольору в Photoshop


Існує безліч способів роботи в Photoshop, і при цьому кілька основних технік, які дозволяють працювати в даній програмі. Одна з таких технік - це змішування кольорів.

Кроки


  Як змішувати кольору в Photoshop
 1. Налаштуйте свою кисть (pencil tool або brush tool), відкриваючи віконце з опціями. Тут ви можете вибрати розмір вашої кисті. Ви можете використовувати стандартну кисть на самому початку, а потім вже змінити її в міру просування вашої роботи.

 2. Як змішувати кольору в Photoshop
 3. Виберіть Hard Edge або Soft Edge, Коли змінюєте розмір кисті.

 4. Як змішувати кольору в Photoshop
 5. Створіть власну кисть, вибираючи New Brush в меню Brush Options. Ви можете вибрати будь-яку, потім змінити розмір та інші параметри (hardness, diameter, spacing і angles), щоб створити власну кисть.

 6. Як змішувати кольору в Photoshop
 7. Налаштуйте режим кисті. Коли відкриваєте палітру Brushes для pencil tool або brush tool, ви побачите меню, що випадає з різними режимами кисті. Ці режими використовуються для зміни способу інтеграції існуючого кольору на полотні.

 8. Як змішувати кольору в Photoshop
 9. Виберіть один з режимів меню. Не забувайте про те, що коли ви малюєте в Photoshop, програма змінить існуючі пікселі на тлі також, як і при малюванні на реальному полотні. Наприклад, якщо ви пофарбуєте червоним поверх синього кольору, то він зміниться на фіолетовий. Режими кистей відіграють важливе значення в зміна способу змішування кольорів та їх взаємодії.

 10. Як змішувати кольору в Photoshop
 11. Виберіть режим Normal, щоб повністю змішати кольору. Під час використання Painting tool, основний колір буде покриватися кольором для змішування. Коли використовується Edit tool, існуючий колір буде перефарбований на змінене значення.

 12. Як змішувати кольору в Photoshop
 13. Використовуйте режим Threshold, щоб значення кольору інструменту бралося як найближче до кольорової гами.

 14. Як змішувати кольору в Photoshop
 15. Використовуйте режим Dissolve, щоб розсіювати змішаний колір випадковим чином, при цьому, ви надаєте грубість текстурі і забираєте згладжування в роботі кисті.

 16. Як змішувати кольору в Photoshop
 17. Виберіть Behind і Clear modes, щоб змінити колір переднього і заднього фону. Два цих режиму доступні в зображеннях із шарами. Наприклад, якщо вибраний режим Behind, то фарбування буде знаходитися за шаром і відображатися на прозорих зонах.

 18. Як змішувати кольору в Photoshop
 19. Використовуйте режим Multiply, щоб змінити яскравість основного та змішаного кольору, для створення темного тону.

 20. Як змішувати кольору в Photoshop
 21. Використовуйте режим Color Burn, щоб зробити тіні темнішими і збільшити контраст основного кольору з низьким контрастом. Даний режим змішування є протилежністю режиму Color Dodge.

 22. Як змішувати кольору в Photoshop
 23. Використовуйте Linear Burn, щоб затемнити основний колір і створити більш темні тони. Такий же режим застосовується для Subtract і чим яскравіше колір змішування, тим темніше стає результат на картинці. Linear Burn - це протилежність режиму Additive.

 24. Як змішувати кольору в Photoshop
 25. Використовуйте режим Screen, щоб зменшити яскравість кольору змішування і основного, щоб створити яскраві тони. Режим Screen є протилежністю режиму Multiply.

 26. Як змішувати кольору в Photoshop
 27. Використовуйте режим Color Dodge, щоб збільшити світло на виділених або на всьому фото. Теж саме може статися і з Divide, але з протилежним кольором. Режим Color Dodge є протилежністю режиму Color Burn.

 28. Як змішувати кольору в Photoshop
 29. Використовуйте режим Linear Dodge (Additive) для основного кольору, щоб створити більш яскраві тони і виділення. Linear Dodge є протилежністю Linear Burn.

 30. Як змішувати кольору в Photoshop
 31. Використовуйте режим Overlay так, щоб відтінки основного кольору змінювалися в бік кольору змішування. Робота цього режиму схожа з режимами Screen і Multiply, залежно від значення основного кольору.

 32. Як змішувати кольору в Photoshop
 33. Використовуйте режим Darken, щоб затемнити основний колір, використовуючи колір змішування в якості основи.

 34. Як змішувати кольору в Photoshop
 35. Використовуйте режим Lighten, щоб освітлити основний колір, використовуючи найсвітліше значення кольору змішування.

 36. Як змішувати кольору в Photoshop
 37. Використовуйте режим Difference, щоб порівняти значення яскравості основного кольору з кольором змішування, створюючи значення за коштами віднімання менших значень з більш високих.

 38. Як змішувати кольору в Photoshop
 39. 20Використовуйте режим Subtract, щоб спалити основний колір і затемнити контраст основного кольору. Режим змішування є протилежним Divide і перевернутим варіантом режиму Linear Burn.

 40. Як змішувати кольору в Photoshop
 41. Використовуйте режим Divide, щоб збільшити яскравість основного кольору і освітлити виділення. Divide є протилежністю режиму Subtract і перевернутим варіантом режиму Color Dodge.

 42. Як змішувати кольору в Photoshop
 43. Використовуйте режим Hue, щоб замінити відтінок бази на відтінок змішування.

 44. Як змішувати кольору в Photoshop
 45. Використовуйте режим Saturation, щоб замінити насиченість бази на насиченість змішування.

 46. Як змішувати кольору в Photoshop
 47. Використовуйте режим Color, щоб змінити комбінацію відтінку і насиченості.

 48. Як змішувати кольору в Photoshop
 49. Використовуйте режим Luminosity для роботи з освітленим значенням, щоб додати світла.

 50. Як змішувати кольору в Photoshop
 51. Виберіть команди Reset Tool або Reset All Tools, Щоб повернутися до налаштувань за замовчуванням, якщо ви неправильно змінили налаштування.