Як поєднати особи в Adobe Photoshop


Для технології морфинга особи в даній статті використовується Photoshop CS5, хоча ви можете працювати і в іншій версії Photoshop. Дані інструкції підходять для користувачів комп'ютерів (PC).

Кроки


Частина 1 з 4: Налаштування


 1. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 2. Відкрийте Photoshop. А також відкрийте першу фотографію (ми будемо використовувати фото Стіва Джобса).

 3. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 4. Відкрийте другу фотографію. В даному випадку, ми використовуємо Біла Гейтса.

Частина 2 з 4: Розшарування зображення

 1. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 2. Використовуйте rectangular marquee tool, щоб з точністю виділити обличчя на зображенні. Після вибірки, натисніть на CTRL + C.

 3. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 4. Перейдіть на перше зображення (Стів) і натисніть на CTRL + V, щоб вставити друге зображення (особа Била). Зменшіть розмір, натискаючи на CTRL + T. Після трансформації, перетяните картинку по кутах, щоб зробити її пропорційною. Натисніть на Enter, щоб застосувати зміни розміру / трансформацію.

 5. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 6. Виберіть magic wand tool. Потім виберіть фон, затискаючи shift (інакше будуть обрані тільки деякі виділені частини зображення). Натисніть на Delete і ваш фон буде видалений, далі подправьте зображення за допомогою гумки, додавши трохи різкості.

 7. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 8. Встановіть вирізане зображення поверх першого (Особа Стіва Джобса). Використовуйте move tool, щоб посунути, а потім трансформуйте, щоб ідеально виставити поверх особи на першому зображенні (Стів Джобс).

 9. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 10. У віконці шарів, два рази натисніть на картинку першого шару (Стів Джобс). Клікніть ОК. Встановіть шар Стіва Джобса над шаром Біла Гейтса. Шар Стіва Джобса не повинен бути заблокований; якщо так, то розблокуйте цей шар, двічі натискаючи на шар або на іконку замка.

Частина 3 з 4: Коригування

 1. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 2. Відкрийте Image gt; Adjustmentsgt; Hue / Saturation. Налаштуйте відтінок і насиченість другого зображення (Біл Гейтс). Просто подкорректируйте. Якщо насиченість першого зображення буде сильно відрізнятися від насиченості другого, то морфинг буде виглядати неприродно і з відвертим редагуванням, так що вам буде потрібно ручна підгонка, щоб надати реалістичний вигляд обличчя.

 3. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 4. Зітріть деякі частини обличчя першого зображення (Стів Джобс), щоб відкрити друге (Біл Гейтс). Не періть особа повністю. Наприклад, рекомендується змінити область очей, ніс, губи або волосся. Цей крок є дуже важливим для успішного морфинга.

Частина 4 з 4: Морфинг

 1. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 2. Спробуйте трохи посунути друге зображення (Біл Гейтс) вниз, щоб виставити його на ідеальну позицію для морфинга. Використовуйте clone stamp tool, щоб підретушувати деякі частини зображення, і erase tool для коригування.

 3. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 4. Ось і все. Нова картинка має частини обох зображень двох людей. Не забудьте написати Morphed By: ваше_ім'я Emailid: вашапочта@пример.com і website: ваш веб-сайт

 5. Як поєднати особи в Adobe Photoshop
 6. Завершене. Ось так має виглядати фінальна версія вашого морфинга.

Поради

 • Відтінок / насиченість повинні змінюватися до переходу до стадії морфинга.

 • Використовуйте зображення з високою роздільною здатністю, такі як 1024х768. У цій статті використовувалося зображення з роздільною здатністю 800х700 тільки для того, щоб описати процес морфинга.

 • У цій статті використовувалися два зображення. Для морфинга можна використовувати і третє, причому в кінці може вийти цікавий результат.

 • Використовуйте мишку для роботи в Photoshop. В результаті ви зможете більш точно виконати стирання, підфарбовування і клонування.

 • Для зображень з високою роздільною здатністю вам знадобиться принаймні 1Гб оперативної пам'яті, встановленої на вашому комп'ютері.

Попередження

 • Чи не виставляйте надто високий рівень відтінку / насиченості. Це знижує якість морфинга.

Що вам знадобиться

 • Adobe Photoshop Cs2, Cs3, Cs4, Cs5, Cs6 або Elements

 • Зображення двох осіб (ви можете спробувати з трьома)

 • Мишка

 • 1Гб оперативної пам'яті для збереження файлів з високою роздільною здатністю після морфинга.