Як з'єднати два зображення в Photoshop


Накладання однієї картинки на іншу дозволяє створювати красиві зображення. Photoshop є обширною платформою для роботи зі спеціальними ефектами, але в даному випадку, ви побачите, як правильно з'єднати два зображення в одне.

Кроки


  Як з'єднати два зображення в Photoshop
 1. Виберіть зображення для вашої роботи.

 2. Як з'єднати два зображення в Photoshop
 3. Відкрийте новий документ в Photoshop, з потрібними вам розмірами. Для нашого прикладу створіть документ 32x20cm, використовуючи 72 dpi, з білим фоном.

 4. Як з'єднати два зображення в Photoshop
 5. Завантажте фотографії в новий документ. Роблячи це, у вас вийдуть 3 різних шару: фону і два зображення. Ви можете зменшити розмір того чи іншого зображення, вибираючи потрібний вам шар і натискаючи "Ctrl + T" для вільного зміни розмірів.

 6. Як з'єднати два зображення в Photoshop
 7. Після того, як ви призначите потрібні вам розміри, вам необхідно видалити частину картинки, яка вам не потрібна. Виберіть інструмент "Eraser" розміром в 145px і щільністю 15%. Поставте прозорість на 30%, щоб Eraser працював не на повну силу.
  • Щоб правильно видаляти не потрібні вам частини картинки, поставте шар в режим "Multiply". Таким чином, шар буде напівпрозорим, і ви зможете подивитися на виконану роботу над іншими верствами.Як з'єднати два зображення в Photoshop


  • Як з'єднати два зображення в Photoshop
  • Після завершення ви можете видалити не потрібні вам частини.

  • Як з'єднати два зображення в Photoshop
  • Контролюйте ваші результати, повертаючи режим шару на "Normal". Щоб видалити не потрібні вам частини, використовуйте Eraser розміром 30px, 100% прозорістю і 40% щільністю.

  • Як з'єднати два зображення в Photoshop
  • Виберіть інструмент Brush розміром 100px, щільністю 20% і прозорістю 30%, використовуючи самий відповідний для ваших зображень колір. Вам буде набагато простіше завершити роботу, використовуючи ці інструменти. Працюючи з пензлем, ми зафарбуємо ліву частину фону, щоб акуратно закінчити наше зображення.

  • Як з'єднати два зображення в Photoshop
  • Для роботи над дрібними деталями бажано знизити розмір кисті. Натисніть правою кнопкою мишки по картинці і зменшіть розмір. Після того як ви приберете білі кордону, у вас повинен вийти ось такий результат: