Як створювати фігури в Adobe Illustrator


У минулі часи ви повинні були використовувати компас або транспортир, щоб створити ідеальний коло. І вам потрібні були рейсшина і креслярський трикутник для створення чого-небудь з жорсткими краями. Слава богу, ті часи минули. Це керівництво покаже вам, як створювати фігури за допомогою інструментів Basic Shape Tools в Adobe Illustrator.

Кроки


  Як створювати фігури в Adobe Illustrator
 1. Клікніть на Rectangle Tool,, поки не з'явиться група інструментів. Виберіть інструмент Rectangle Tool. Це дозволить зробити легким для вас процес створення квадрата і прямокутника. Натисніть на кордон художества і встановіть розмір в поле Rectangle Options.

 2. Як створювати фігури в Adobe Illustrator
 3. Щоб створити прямокутник із закругленими кутами, виберіть Rounded Rectangle Tool. Після цього з'явиться прямокутник з радіусом кута. Натисніть на Artboard і встановіть розмір у вікні Rounded Rectangle Options.

 4. Як створювати фігури в Adobe Illustrator
 5. Щоб створити еліпс або коло, виберіть Ellipse Tool. Натисніть на кордон художества і встановіть розмір в поле Ellipse Options.

 6. Як створювати фігури в Adobe Illustrator
 7. Для створення багатокутника виберіть інструмент Polygon Tool. Ви зможете задати кількість розмірів в поле Polygon Options.gt; Sizes

 8. Як створювати фігури в Adobe Illustrator
 9. Щоб створити зірку, виберіть Star Tool. Ви можете встановити кількість променів зірки слідуючи командам: поле Star Options gt; Points

 10. Як створювати фігури в Adobe Illustrator
 11. Практикуйтеся, використовуючи інструмент Flare Tool. Flare Tool використовується для імітації відбиття світла. Це цікавий спосіб прикрасити будь-який малюнок.