Як створити 3D коробку в Photoshop


Дізнайтеся, як створити тривимірну коробку в Adobe Photoshop, використовуючи дані інструкції.

Кроки


  Як створити 3D коробку в Photoshop
 1. Створіть новий документ. Щоб це зробити, зайдіть в файл і виберіть "New" або натисніть Ctrl + N. Потім, створіть новий документ, з розмірами 1500х1500 пікселів.

 2. Як створити 3D коробку в Photoshop
 3. Намалюйте квадрат, використовуючи Rectangle Tool. Заповніть його кольором: # bf9271.

 4. Як створити 3D коробку в Photoshop
 5. Змініть форму, використовуючи direct selection tool. Змініть форму, потягнувши його вгору з лівого боку.

 6. Як створити 3D коробку в Photoshop
 7. Скопіюйте шар і переверніть його горизонтально. Щоб перевернути, зайдіть в Editgt; Free Transform або, натискаючи Ctrl + T на вашій клавіатурі, щоб викликати функцію Free Transform.

 8. Як створити 3D коробку в Photoshop
 9. Перейменуйте верстви. На будь-яку назву; сенс цього кроку в тому, щоб згадати про призначення кожного шару в майбутньому. А також, пересуньте зображення вниз, щоб звільнити місце для наступного.

 10. Як створити 3D коробку в Photoshop
 11. Почніть малювати внутрішню частину коробки. Щоб створити внутрішню частину, просто скопіюйте два перших шару і переверніть їх по вертикалі. Змініть їх кольору на темно-коричневий (наприклад, # b07d5b).

 12. Як створити 3D коробку в Photoshop
 13. Намалюйте закрилки коробки. Намалюйте першу закрилки, створюючи прямокутник на диагональном краї коробки. Потім, зафарбуйте його світло-коричневим кольором (наприклад, # cfa98d).

 14. Як створити 3D коробку в Photoshop
 15. Як створити 3D коробку в Photoshop
 16. Повторіть те ж саме для другої закрилки. Цього разу, зафарбуйте його таким же коричневим кольором, який використовували для бічних частин коробки.

 17. Закінчите коробку, малюючи залишилися закрилки. Зафарбуйте дві останніх закрилки таким же кольором, який використовували для першої.

 18. Як створити 3D коробку в Photoshop
 19. Згрупуйте ваші шари, щоб привести в порядок вашу роботу перед тим, як перейти з наступного кроку. Зробіть це, вибираючи верстви, які ви хочете згрупувати і натискаючи на Layergt; Group Layers, або, натискаючи Ctrl + G.

 20. Як створити 3D коробку в Photoshop
 21. Додайте тіні для 3D ефекту. Зроби це, додавши накладення градієнта на опцію blending для кожного шару. Ви можете використовувати свій спосіб або ж слідувати кроків, представленим нижче:
 1. 1: Blend Mode: Multiply; Opacity: 44%; Gradient: Reverse; Style: Linear, Align with Layer; Angle: 90o; Scale: 100%

 2. 2: Blend Mode: Multiply; Opacity: 44%; Gradient: Reverse; Style: Linear, Align with Layer; Angle: 147o; Scale: 100%

 3. 1 Copy: Blend Mode: Multiply; Opacity: 44%; Gradient: Reverse; Style: Linear, Align with Layer; Angle: -90o; Scale: 90%

 4. 2 Copy: Blend Mode: Multiply; Opacity: 54%; Gradient: Uncheck Reverse; Style: Linear, Align with Layer; Angle: 133o; Scale: 100%


Як створити 3D коробку в Photoshop
 • Потім, для закрилок, застосуєте чорне градиентное накладення на одну закрилками. Деталі для накладення градієнта:
  1. Blend Mode: Multiply; Opacity: 44%; Gradient: Uncheck Reverse; Style: Linear, Align with Layer; Angle: 90o; Scale: 100%


  2. Як створити 3D коробку в Photoshop
  3. Створіть новий шар. Застосуйте білий прозорий градієнт на верхівці залишилися закрилок.

  4. Як створити 3D коробку в Photoshop
  5. Додайте світіння або невелике біле місце на верхівці верхньої лівої закрилки. Щоб створити біле місце, намалюйте невеликий прямокутник на верхівці закрилки, використовуючи pen tool. Далі, перейдіть на віконце з path, і Ctrl + клік на шлях, щоб з'явилася штрихпунктирна лінія або для того, щоб зробити виділення. Додайте новий шар і зафарбуйте його білим кольором.
   • Переконайтеся, під час використання pen tool, ви кликнули на Path, а не на Shape Layers, щоб ви змогли малювати шляху.


   • Як створити 3D коробку в Photoshop
   • Пересуньте попередній шар під шар закрилки.

   • Як створити 3D коробку в Photoshop
   • Знову ж, використовуючи pen tool, намалюйте невеликий прямокутник на закрилках вашої коробки, щоб показати їх тривимірність. Додайте новий шар і потім зробіть Ctrl + click на шлях, щоб зробити виділення. Далі, зафарбуйте виділення темно-коричневим кольором і пересуньте цей шар під закрилки.

   • Як створити 3D коробку в Photoshop
   • Зробіть тінь коробки. Намалюйте тінь, створюючи новий шар і застосовуючи на нього чорний прозорий градієнт. Тінь повинна знаходитися з правого боку коробки.

   • Як створити 3D коробку в Photoshop
   • Додайте фон. Щоб створити фон, додайте новий шар і заповніть його темним кольором або використовуйте колір: # 61351d

   • Як створити 3D коробку в Photoshop
   • От і все.