Як включити Bluetooth на ноутбуці


Bluetooth - це технологія бездротової передачі даних малої дальності між комп'ютерами та іншими пристроями. Дуже часто Bluetooth є в ноутбуках, стільникових телефонах, гарнітурах і деяких моделях цифрових камер і принтерів. При роботі з ноутбуком Bluetooth може бути зручною альтернативою проводовому з'єднанню. На ноутбуці його можна використовувати для копіювання фотографій, підключення гарнітури, друку документів і передачі інформації.

1.


Переконайтеся, що у вашому ноутбуці встановлений Bluetooth адаптер. Клацніть на "Пуск" у лівому нижньому куті робочого столу. Виберіть "Панель управління". Натисніть на «Продуктивність і обслуговування», а потім на «Система». У вікні "Властивості системи" виберіть вкладку "Обладнання". Натисніть на кнопку виклику «Диспетчера пристроїв». Знайдіть маленький синій значок з підписом «Bluetooth-пристрої». Натисніть на розташований поруч значок «+», щоб розкрити список. Повинно відобразитися по-принаймні одне Bluetooth-пристрій. Це означає, що у вашого ноутбука є Bluetooth адаптер.

2.


Знайдіть фізичний перемикач або програмне забезпечення, що запускає Bluetooth. Подивіться на зовнішніх гранях ноутбука кнопку або перемикач, помічені значком Bluetooth або написом «Wireless». Увімкніть Bluetooth. Якщо немає фізичних перемикачів Bluetooth, перевірте функціональні клавіші у верхній частині клавіатури. Вам потрібна та, на якій буде намальований символ бездротового зв'язку. Він виглядає як невелика антена, випромінюючи хвилі в простір над собою. Утримуючи клавішу "Fn» або «Function», натисніть потрібну функціональну клавішу. Комп'ютер повинен показати, що був включений Bluetooth.

3.

Знайдіть піктограму Bluetooth в правій частині панелі завдань. Він буде виглядати точно так само, як значок, який ви бачили в диспетчері пристроїв. Можливо, символ буде червоного кольору, що означає, що в даний момент Bluetooth вимкнено. Натисніть на значку правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть "Запустити Bluetooth».

4.

Перевірте роботу Bluetooth, підключивши якесь Bluetooth-пристрій. Клацніть правою кнопкою на значку Bluetooth на панелі завдань. Виберіть пункт «Швидке з'єднання» або клацайте «Додати нове Bluetooth-пристрій» і дотримуйтесь інструкцій майстра установки Bluetooth з'єднання.
{/LikeAndRead}