Як включити Wi-Fi на маршрутизаторі D-Link


У більшості сучасних маршрутизаторів Wi-Fi-передавач зазвичай включений. Але якщо ви купили маршрутизатор з рук, то ви можете виявити, що Wi-Fi-передавач вимкнений, тому що минулий власник користувався бездротовою мережею суворо сам і хотів убезпечити свій комп'ютер від потенційно несанкціонованого доступу. Якщо Wi-Fi-передавач включений, то комп'ютери отримують можливість бездротового доступ в інтернет.

1.


Підключіть маршрутизатор до комп'ютера за допомогою Ethernet-кабелю. Відкрийте веб-браузер і зайдіть на IP-адресу «192.168.0.1». Введіть ім'я користувача «admin», поле введення пароля залиште порожнім. Майте на увазі, ви вводите налаштування за умовчанням; взагалі ж, ім'я користувача і пароль могли бути змінені на будь-який інший.

2.


Виберіть пункт «Setup» («Установка») вгорі екрану і виберіть ліворуч пункт «Wireless Settings» («Налаштування бездротового доступу»).

3.

Прокрутіть до кінця списку і виберіть «Manual Wireless Network Setup» («Встановити бездротову мережу вручну»).

4.

Поставте галочку напроти пункту «Enable Wireless» («Включити бездротовий доступ») і натисніть "Save Settings» («Зберегти налаштування»).
{/LikeAndRead}