Як вийти в інтернет на ноутбуці через стільниковий


Без інтернету далеко не заїдеш, але про маленький екран смартфона, який має доступ в інтернет, можна зламати очі і підірвати нерви, друкуючи на маленькій клавіатурі. У цій статті ми розповімо вам про тетерінге (зв'язуванні ноутбука з стільниковим телефоном в якості модему), за допомогою якого ви можете переглядати улюблені сайти на ноутбуці, користуючись бездротовим виходом в інтернет вашого стільникового телефону або смартфона.

1.


Існують два способи підключення смартфона до ноутбука. Дротове підключення і бездротове підключення через Bluetooth. Для останнього підключення необхідною умовою є наявність Bluetooth'а у обох пристроїв.

2.


Для нашої статті ми вибрали телефон на базі Windows Mobile, інтерфейс підключення на якому досить заплутаний.

3.

Зайдіть в налаштування Bluetooth на вашому телефоні, і поставте в пункті «Доступність» галочку. Потім, через Bluetooth вашого ноутбука знайдіть і підключіться до смартфону.

4.

Відшукайте на вашому смартфоні функцію Internet Connection Sharing (ICS), яка глибоко заритий в налаштуваннях операційної системи. Проробіть наступний шлях: додатки - провідник - папка Windows, потім гортайте вниз поки не знайдете функцію Internet Connection Sharing.
{LikeAndRead}

5.

У цьому додатку немає безлічі налаштувань. Виберіть «З'єднання з ПК» і «Через Bluetooth». Натисніть «З'єднати».

6.

Увімкніть Bluetooth вашого ноутбука і підключіться до смартфону. Все, тепер у вас є доступ в інтернет на ноутбуці.{/LikeAndRead}