Як замінити запальних свічок


Так як в дизельних двигунах немає свічок чи системи запалювання, вони залежать від запальних свічок, які змушують двигун працювати при низькій температурі. Якщо вона чи більше свічок не працюють, то завести двигун буде досить складно. Вона непрацююча свічка неминуче виведе з ладу інші, тому ви повинні відразу ж замінити всі свічки.

1.


Від'єднайте батарею автомобіля, щоб запобігти можливості електричного удару. Зніміть кришку клапана (якщо це потрібно для вашого автомобіля) і від'єднайте електричний конектор.

2.


Знайдіть запальних свічок на голівці циліндра. За допомогою трещотного ключа з глибоким гніздом, викрутити запальних свічок з головки циліндра проти годинникової стрілки, накинувши його на верхню частину свічки (таким же чином знімаються і свічки запалювання).

3.

Очистіть отвір для запальної свічки, вставивши в нього верстат для очищення отворів під свічки. Повторіть це для всіх отворів.

4.

Вставте нову свічку в отвір і щільно закрутіть її пальцями. Закрутіть її ще раз за допомогою трещотного і торцевого ключа.
{LikeAndRead}

5.

Прикріпіть знову коннектор до гнізда запальної свічки. Повторіть це для всіх свічок. Поставте назад кришку клапана (якщо необхідно). На цьому заміна запальної свічки завершена.{/LikeAndRead}